Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті вручили дипломи цьогорічним випускникам

На математичному факультеті вручили дипломи цьогорічним випускникам

07.07.2008 15:21

Минулими вихідними у Запорізькому національному університеті пройшла урочиста церемонія вручення дипломів випускникам математичного факультету. Їх привітали як представники професорсько-викладацького складу факультету, так і керівництва вишу.

Почесним гостем свята став проректор з наукової роботи ЗНУ, професор Віктор Грищак. У своєму виступі він відзначив, що бути студентом математичного факультету досить непросто, але потім вважатися фаховим спеціалістом університетського профілю – почесно і перспективно. Віктор Захарович відзначив, що сьогоднішня перемога випускників – отримання дипломів – лише старт до нових звершень: друга вища освіта, вивчення іноземних мов та інші цілі мають стати для них наступним етапом розвитку.
Теплі слова привітань та напутні міркування випускники почули і від декана математичного факультету, професора Сергія Гоменюка. Він поділився зі своїми юними тепер вже колегами інформацією про запрошення цьогорічних випускників на роботу від товариства «Мотор Січ», з керівництвом якого нещодавно Сергій Іванович зустрівся з метою налагодження подальшої співпраці. Доповнив його інформацію і Віктор Грищак, який аналогічну інформацію про працевлаштування передав від керівництва Інституту акустичних досліджень Національної академії наук України.
Заступник декана математичного факультету Наталія Кондратьєва запевнила, що кожного із представників випуску-2008 на факультеті завжди чекатимуть, при потребі допоможуть порадою у їхній тепер вже практичній діяльності. Знайти себе в ній – таким було побажання заступника декана факультету.
Як відзначили самі випускники, зокрема, Дмитро Лобач, Ганна Мудрак, Ганна Черниш та багато інших, свій випускний бал привніс у їхні життя тепле почуття радості та, водночас, і смутку. Адже позаду одні з найкращих років життя – студентські, але попереду – нові здобутки й перемоги.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ