Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ здобули «золото» і два «срібла» під час командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Спортсмени ЗНУ здобули «золото» і два «срібла» під час командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Спортсмени ЗНУ здобули «золото» і два «срібла» під час командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное
23.08.2018 08:51 Все Головні новини Спорт веслування перемога

На командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное запорізькі спортсмени здобули три медалі. Цей вагомий результат став можливим завдяки вдалим виступам студентів Запорізького національного університету Людмили Бабак і Дмитра Кряжа (тренер – Сергій Снєжко).

Так, під час змагань Людмила Бабак виборола «золото» в каное-одиночці на дистанції 500 м і стала другою під час 200 м запливу. Своєю чергою, Дмитро Кряж разом із Денисом Давидовим у складі каное-двійки на дистанції 1000 м здобули срібну медаль.
Нагадаємо, що це літо – переможне для наших веслувальників. Так, нещодавно вони принесли кілька вагомих нагород українській команді під час чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед студентів (м. Солнок, Угорщина).
Так, Дмитро Кряж (Запорізький національний університет) і Денис Давидов (Український державний хіміко-технологічному університет (м. Дніпро)) стали другими у каное-двійці на дистанції 500 м. А також вибороли срібні медалі на дистанції 500 м і 1000 м у складі каное-четвірки разом зі спортсменам з Полтавщини (В. Дегтяр, А. Баландін).
Титулована спортсменка, студентка ЗНУ Людмила Бабак була третьою на дистанції 500 м. А в парі з ровенчанкою Оленою Цигановою виборола ще дві бронзи у складі двійки, на дистанціях 200 м і 500 м.
Колектив Запорізького національного університету вітає спортсменів, пишається ними і щиро зичить нових спортивних досягнень!

Схожі новини