До початку навчального року у ЗНУ готують масштабне свято з презентацією алеї парасольок (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Цього року урочисті збори з нагоди початку нового навчального року в Запорізькому національному університеті та Торговому коледжі відбудуться 31 серпня на площі між корпусами №№ 2 і 6. Звичний перебіг занять старуватиме в понеділок, 3 вересня. А ось в Економіко-правничому коледжі «Посвята в студенти» відбудеться 30 серпня, о 9.00 на майданчику перед навчальним корпусом №2.
Із особливим хвилюванням на нього очікують першокурсники, які прагнуть розпочати доросле життя в статусі студента омріяного вишу. Не менш радіють можливості зустрітися з друзями та розпочати новий навчальний рік, який принесе нові знання, можливість вдосконалити професійні компетентності, зайнятися самоосвітою, взяти участь у цікавих заходах тощо, студенти старших курсів.
У програмі: 08.30 - знайомство з університетом; 09.30 - знайомство з ректоратом вишу, привітання від ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова. А також флешмоб "Вишиванок". Організатори заходи – представники центру культури анонсують гасло свята: "Вишиванка - твій генетичний код"! Ти в вишиванці? Отримуй подарунок від твого ЗНУ!. Крім того, на всіх чекають зустрічі з друзями, інтерактиви від ведучих, ранкова дискотека, знайомство з вишем, його студрадою, з деканами та вже рідними факультетами.
Для першокурсників підготували «Посвяту в студенти», екскурсії студмістечком. Родзинкою свята є оригінальні й креативні численні фотозони. Наприклад, традиційна «Книга ЗНУ» та «Лавка примирення». А також новинки – фотозона «Студентський квиток» та неперевершена й чарівна «Алея парасольок».
Викладачі та співробітники ЗНУ вже зараз докладають чимало зусиль, аби 2018-2019 н. р. став вдалим для вишу й був сповненим нових досягнень і здобутків. У центрі культури вишу готується насичена креативна культурна програма. Представники кожного факультету й коледжів зустрінуть абітурієнтів пізнавальними екскурсіями та незабутніми знайомствами. А зусилля всього колективу направлені на якнайефективніший початок нового року: йдеться про всі нюанси підготовки до якісного освітнього процесу й зміцнення матеріально-технічної бази. Так, до 1 вересня у ЗНУ планується офіційний старт роботи 10 мультимедійних аудиторій з проекторами та 5 – з дисплеями. Тож сподіваємося, що незабаром всі представники університету об’єднаються заради подальшого переможного руху.
Приєднатися до події у мережі можна тут:
https://www.facebook.com/events/276568322938014/
Переглянути відео-анонс від представників центру культури ЗНУ на запорізькому телебаченні можна тут:
Відділ у соціальних мережах: Долучайтесь та будьте в курсі культурного життя ЗНУ- Telegram: t.me/cultureznu
- Сайт: http://goodcentre.com.ua
- Instagram: www.instagram.com/culture.znu
- Facebook: www.facebook.com/culture.znu
- Group Facebook: www.facebook.com/groups/culture.znu
- YouTube: www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw
Фотогалерея:
https://www.facebook.com/events/276568322938014/permalink/291229791471867/