Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам історичного факультету вручили дипломи

Випускникам історичного факультету вручили дипломи

09.07.2008 14:44

9 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам денного та заочного відділень історичного факультету. На цьому 37-ому випуску було вручено 95 дипломів спеціалістам і магістрам. На свято завітали представники адміністрації університету, викладачі, студенти і їх родичі.

Вручали дипломи випускникам спеціальностей «Історія» та «Архівознавство» проректор Запорізького національного університету, доктор історичних наук, професор Федір Турченко та викладачі історичного факультету Людмила Нестеренко й Анатолій Бойко.
Декан факультету Віктор Ткаченко звернувся до випускників, привітавши їх зі вступом у доросле життя. А Людмила Олексіївна у своїй промові зауважила, що необхідно не тільки впевнено йти до своєї мети та боротися за місце під сонцем, а й докладати максимум зусиль для цього.
Слід зазначити, що випускники у свою чергу, також звернулися до викладачів, подякувавши їм за якісні знання. А також побажали своїм педагогам у майбутньому виховати якомога більше сумлінних і вдячних студентів.

Дар`я Дуйловська
Анастасія Ворожко