Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК пройшла посвята першокурсників у студенти

В ЕПК пройшла посвята першокурсників у студенти

В ЕПК пройшла посвята першокурсників у студенти
31.08.2018 15:13 Все Головні новини Економіко-правничий коледж свято посвята у студенти

Тридцятого серпня Економіко-правничий коледж урочисто зустрічав своїх першокурсників та їхніх батьків. Посвята в студенти – визначна подія для родин тих, хто цього року з честю витримав вступні випробування і здійснив свою мрію щодо здобуття обраної спеціальності. Це подія і для представників коледжу, адже своє перше десятиріччя ЕПК пройшов із честю і довів, що спроможний розвиватися і надавати ґрунтовні знання майбутнім молодшим спеціалістам. Подія і для ЗНУ, адже дружна університетська родина поповнилася 300 новачками, які вже через кілька років, вступивши на факультети, продовжуватимуть найкращі традиції вишу, поповнюватимуть когорту його випускників, працюватимуть на зростання добробуту рідного краю та усієї країни.

Саме тому, звертаючись до присутніх у залі перший проректор університету Олександр Бондар висловив щирі слова вдячності представникам колективу коледжу і радо привітав новачків-першокурсників. При цьому він підкреслив: «Економіко-правничий коледж є лідером серед закладів вищої освіти ІІ рівня акредитації в Запорізькій області. Адміністрація Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу намагається створити всі умови для всебічного розвитку особистості студентів і здобуття професійних навичок майбутніми фахівцями, які будуть справжніми патріотами і розвиватимуть рідну Україну!».

Вітаючи учасників зібрання, представники ЕПК – його директор Олена Грибанова, викладачі, випускники і студенти – закцентували увагу присутніх на головних досягненнях, які відбулися протягом останніх десяти років. За цей час було створено потужний педагогічний колектив, який на 40 відсотків сьогодні складається із викладачів університету – кандидатів і докторів наук. Креативний підхід до організації навчання виявляють також видатні педагоги, які тут працюють і до числа яких майже щороку долучаються молоді фахівці – найкращі випускники магістратури ЗНУ. Потужна студентська спільнота, очолювана студентською радою коледжу, є неодмінним учасником найголовніших університетських подій. Випускники (цього року відбувся сьомий випуск молодших спеціалістів ЕПК) працюють у багатьох фінансових, правничих та інших структурах і організаціях Запорізької області, обіймають керівні посади. А успіхами і досягненнями спортсменів – із числа студентів коледжу та його випускників – сьогодні пишається уся країна: це Анастасія Бризгіна, Аслан Куразов, Кирило Пирогов, Дмитро Вороновський, Ольга Шалімова, Вікторія Ратнікова та інші.

У рамках проведення заходу, аби продемонструвати можливості кожної із 10 спеціальностей, за якими ЕПК здійснює підготовку молодших спеціалістів, відбувся батл спеціальностей. Особливого ефекту цій події надав відеосупровід: пісочна анімація, виступи-презентації спеціальностей та досягнень випускників коледжу тощо. Так, першими демонстрували свої переваги представники «найстаріших» в ЕПК економічних спеціальностей і «Права». Надалі свої головні досягнення представили програмісти і менеджери, які насамкінець довели, що лише у взаємодії представники різних галузей діяльності зможуть досягти найбільшої ефективності і результативності. Роботі з людьми присвячують своє життя і професійну діяльність як представники спеціальності «Соціальна робота», так і журналісти, спеціалісти із туризму, статні й сильні, що викликають захоплення оточуючих, представники спеціальності «Фізична культура і спорт». Усі, хто обрав ці спеціальності, можна бути впевненими, гідно продовжуватимуть традиції ЕПК і стануть справжніми професіоналами своєї справи. 

Кульмінаційним моментом свята, звичайно, стала клятва першокурсника, виголосити яку отримали почесне право кращі з кращих випускники та студенти ЕПК: помічник депутата міської ради Костянтин Федосєєв, голова студентської ради коледжу Захар Магдич, випускниця, капітан команди КВК «Нет парня», фіналіст Запорізької Ліги сміху Наталія Ольховська, переможниця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, яка здобула іменну академічну стипендію Верховної ради України, Софія Кравчук та інші. Славетні традиції коледжу вони передавали своїм наступникам – нинішнім першокурсникам, які також відтепер мають дбати про добре ім’я ЕПК, збагачувати його інтелектуальний, творчий, культурний потенціал, поважати один одного, батьків і викладачів, працювати на благо своєї родини і батьківщини. А насамкінець прозвучав гімн коледжу у виконанні викладача української мови Анни Грушанської. Окрема подяка була висловлена представникам студради та студентським активістам, які брали активну участь у підготовці свята для першокурсників.

Після завершення урочистої частини представники усіх десяти спеціальностей разом із своїми кураторами відправилися в аудиторії, аби вирішити основні питання, що стосуються освітнього процесу та першого навчального тижня. А директор коледжу Олена Грибанова відповіла на запитання батьків щодо окремих організаційних моментів, зокрема поселення в гуртожитки, питань соціального захисту студентів певних категорій тощо.

Під час зустрічей із кураторами студенти пройшли необхідні інструктажі стосовно БЖД, заборони тютюнопаління на території ЗВО, зібрали анкетні дані, а також отримали довідки для школи, що підтверджують вступ випускників 9 класів до коледжу. Молоді також розповіли про організацію навчального процесу в коледжі, розташування аудиторій, у яких будуть відбуватися заняття, надали розклад занять на перший навчальний тиждень, презентували навчальну електронну платформу Moodle ЗНУ, ключ доступу до якої новачки отримають вже на початку навчального тижня. Не забули нагадати і про діловий дрес-код, який передбачено для представників ЕПК ЗНУ, обов’язковий медичний огляд, що відбудеться вже в середині вересня, та про необхідність дотримання правил доброзичливого співіснування і взаємоповаги у студентському товаристві й щодо необхідності збереження чистоти матеріально-технічної бази університету, про забезпечення якої постійно дбає керівництво вишу. Окрім іншого, обрали старосту групи, який буде здійснювати контроль за дотриманням правил розпорядку та освітнього процесу. Після чого учасників заходу провели територіями студмістечка, аби наочно ознайомитися з його основними об’єктами.

ФОТОГАЛЕРЕЯ:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2194390487256999

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини