Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Дмитро Кряж став шестиразовим чемпіоном Європи з веслування на човнах “Дракон”

05.09.2018 12:03 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Спорт веслування перемога

У німецькому місті Бранденбург відбувся чемпіонат Європи з веслування на човнах “Дракон” серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли майже півтори тисячі спортсменів з 18 країн континенту, з них 81 — представляв Україну. У складі національної дружини виступали на змаганнях двоє спортсменів із Енергодару – студент Запорізького національного університету Дмитро Кряж та студент Українського державного хіміко-технологічного університету (м.Дніпро) Денис Давидов. Вони стали чемпіонами Європи у змаганнях молоді U24, човен small (10) open – на дистанціях 200, 500 та 1000 м. На човні standard (20) mixed – дистанції 1000 та 2000 м, та серед дорослих на човні standard (20) premiers open- дистанція 500 м. У класі open, човен standard (20) спортсмени посіли друге місце на 200-метрівці. Здобувши 31 комплект медалей, «синьо-жовті» посіли друге командне місце.

Нагадаємо, що напередодні на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное запорізькі спортсмени здобули три медалі. Цей вагомий результат став можливим завдяки вдалим виступам студентів Запорізького національного університету Людмили Бабак і Дмитра Кряжа(тренер – Сергій Снєжко). Так, під час змагань Людмила Бабак виборола «золото» в каное-одиночці на дистанції 500 м і стала другою під час 200 м запливу. Своєю чергою, Дмитро Кряж разом із Денисом Давидовим у складі каное-двійки на дистанції 1000 м здобули срібну медаль.

Крім того, також улітку в місті Солнок (Угорщина) днями відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед студентів. Дев’ять нагород вибороли на змаганнях запоріжці. Вони здобули шість срібних нагород срібла та три бронзи. Серед інших спортсменів гідно представили свій виш студенти Запорізького національного університету.

Так, Дмитро Кряж (Запорізький національний університет) і Денис Давидов стали другими у каное-двійці на дистанції 500 м. А також вибороли срібні медалі на дистанції 500 м і 1000 м у складі каное-четвірки разом зі спортсменам з Полтавщини (В.Дегтяр, А.Баландін). Титулована спортсменка, студентка ЗНУ Людмила Бабак була третьою на дистанції 500 м. А в парі з ровенчанкою Оленою Цигановою виборола ще дві бронзи у складі двійки, на дистанціях 200 м і 500 м.