Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці ЗНУ нададуть допомогу студентам в оформленні субсидій

Фахівці ЗНУ нададуть допомогу студентам в оформленні субсидій

07.09.2018 10:45 Все Головні новини Профспілка Первинна профспілкова організація Соціальне забезпечення Субсидії

У ЗНУ незабаром, 10 вересня, розпочнеться робота з централізованого подання заяв на оформлення субсидій студентам гуртожитків. Претенденти на отримання субсидій зможуть подати документи, необхідні для цього, до профспілки. За консультаціями з цього приводу можна звернутись до співробітників університетського профспілкового комітету, які здійснюють централізовану допомогу студентам у складанні заяв та комплектуванні необхідної для подання документації.

Зауважимо, що для проходження процедури реєстрації, яка відбуватиметься в навчальному корпусі № 4(ауд. 209, 212, 311), при собі студентам необхідно мати:
- 2 копії 1,2, 11 сторінки паспорту;
- 2 копії ідентифікаційного коду;
- довідку про доходи поза межами університету в період з 01.01.2018 по 30.06.2018;
- для оформлення субсидії обов’язкова прописка в гуртожитку (для студентів 1 курсу оформлення субсидії – після прописки в гуртожитку).
Відзначимо, що працівники ППО ЗНУ увесь цей час будуть проводили роз’яснювальну роботу серед мешканців гуртожитків, до якої долучилися і коменданти, вивішували оголошення, інформували молодь у соцмережах тощо. Вони також звертають увагу на те, що чим швидше будуть подані і оформлені документи, тим більшим буде розмір субсидії.
Із питань оформлення субсидії студенти можуть звертатися до ППО ЗНУ: кім. 209, 212, 311 4 корпус – із 9.00 до 17.00. Усю необхідну інформацію можна знайти на офіційному сайті університету – на сторінці ППО ЗНУ. Консультації за тел.: 067-810-82-48 (бухгалтер первинної профспілкової організації (ППО) ЗНУ Світлана Носова), 099-455-25-98 (заступник голови ППО ЗНУ Валентина Сухенко), 097-787-37-33 (Тетяна Булгакова).
Розклад свого факультету можна дізнатися у профорга факультету.

Олена Переверзєва