Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся урочистий бал випускників «Магістр-відмінник-2008»

У ЗНУ відбувся урочистий бал випускників «Магістр-відмінник-2008»

14.07.2008 09:40

Випускний бал магістрів-відмінників – особлива подія у житті Запорізького національного. Адже під час цих урочистостей вшановують найкращих випускників. Тих, хто ще під час навчання у нашому ВНЗ примножують його славу. Привітати більше сотні магістрів–відмінників із отриманням дипломів з відзнакою у Запорізькому обласному музично-драматичному театрі ім. В. Магара зібралися почесні гості свята. Серед них – представники міської та обласної адміністрації, почесні випускники минулих років, представники Наглядової ради ЗНУ, викладачі, друзі й батьки цьогорічних випускників.

Першим до вчорашніх студентів звернувся ректор Запорізького національного, професор Сергій Тимченко. У своїй промові Сергій Михайлович не лише поздоровив відмінників, але й згадав про досягнення університету за останні роки. Так, він відзначив, що цьогорічні випускники вступали ще до Запорізького державного університету, а отримали дипломи вже ВНЗ, що має статус національного. Також ректор висловив подяку всім, хто допомагає університету забезпечити гідну базу для навчання та розвитку наукових і творчих здібностей студентів. Зокрема, відзначив керівництво області та міста, підприємства, на яких студенти проходять виробничу практику, наглядову раду університету. Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України Сергій Михайлович урочисто вручив І.І. Наливайко, Л.Г. Берковій-Житомирській, Г.В. Локарєвій та Н.В. Заверико.
На адресу наших випускників-магістрів цього року надійшло багато урядових поздоровлень. Із цим знаменним днем винуватців свята та його гостей привітали Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, народні депутати Сергій Соболєв та Ярослав Сухий.
А от тимчасово виконуючий обов’язки голови Запорізької обласної державної адміністрації, випускник ЗНУ Олександр Старух завітав на бал особисто. Привітавши усіх присутніх, Олександр Васильович також вручив квіти своєму науковому керівникові, професору Федору Турченку. Від імені Запорізької обласної адміністрації медаль «За розвиток Запорізького краю» було вручено проректору з навчальної роботи ЗНУ, професору Володимиру Волкову. А К.М. Василину та Е.В. Прушківську відзначили Почесними грамотами облдержадміністрації.
До привітань приєдналися і заступник голови Запорізької обласної ради Анатолій Світлицький та заступник міського голови Олександр Кузьмін. Підкресливши, що міська адміністрація зробить все від неї залежне, аби підтримати молодих фахівців, які вирішать залишитися у нашій області і сприяти її подальшому розвитку, вони від імені Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради нагородили Почесними грамотами С.І. Гоменюка, О.О. Стадніченко, Л.Г. Удовику, В.П. Сабадаша, С.П. Запольських, Т.Л. Кельдер, Н.В. Колесникову, А.О. Кургузова, О.А. Проценко, А.Д. Топалова, які своєю багаторічною сумлінною і творчою працею сприяли успіху своїх студентів.
Вітальні слова від голови Наглядової ради ЗНУ, народного депутата України Петра Ющенка зачитав його заступник Анатолій Малиш. Від імені Наглядової ради ЗНУ було нагороджено деканів усіх факультетів університету та першого проректора ЗНУ Олександра Бондаря.
Звернувся до усіх присутніх і голова комітету у справах сім’ї та молоді міськради Ігор Філіпенко. Він не тільки привітав випускників із цим чудовим святом, а й відзначив надзвичайну активність представників студентського самоврядування Запорізького національного, нагородивши голову Студентської ради ЗНУ Інну Деревинську Подякою. Також Ігор Сергійович наголосив на тому, що Запорізький національний університет активно проявляє себе у розвитку та реалізації молодіжних програм міста та вручив Почесну грамоту ректору Сергію Тимченку.
Слід зазначити, що більшість почесних гостей свята свого часу закінчили наш університет. І зі сцени вони із щирою вдячністю згадували своїх викладачів, які подарували їм якісні знаннями та дали можливість зробити вдалий старт на початку кар’єри. Так само вдячні рідній Альма-матер і цьогорічні випускники. Від їх імені до присутніх із теплими словами звернулася магістр Наталія Ігнатьєва. Також вона передала символічний ключ до знань наступному поколінню студентів ЗНУ – нинішнім абітурієнтам, які завітали на свято привітати своїх старших товаришів.
Під час церемонії кожному випускнику вручали не лише диплом з відзнакою, але й золоту медаль «Відмінник ЗНУ».
Завершилася офіційна частина свята гімном ЗНУ у виконанні нашого випускника, відомо співака та композитора Анатолія Сердюка. Після чого усі присутні мали можливість поспостерігати за концертною програмою, яку підготував Студентський центр культури ЗНУ. Своїми талантами публіку порадували ансамбль спортивного танцю факультету соціології та управління, Юлія Кондратенко, Тетяна Тимощук, Віктор Васильєв, Ганна Василенко та Ольга Солоха. А балетна трупа театру ім. Магара подарувала глядачів запальний циганський танок.

Таміла Тарасенко
Юлія Чернета