Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про діяльність Студентської ради за рік

На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про діяльність Студентської ради за рік

На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про діяльність Студентської ради за рік
14.09.2018 09:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юрфак звіт голови студради

13 вересня на юридичному факультеті ЗНУ відбулася звітна конференція Студентської ради, на якій представники студради факультету прозвітували перед студентами про проведену за рік  роботу. Перед присутніми виступив голова Студентської ради – студент 4 курсу юридичного факультету Навоян Арман.

На заході були присутні студенти молодших та старших курсів факультету, представники студентського самоврядування університету.

В своїй доповіді голова Студентської ради факультету відзвітував про результати своєї роботи на цій посаді,  успіхи та недоліки. Він розповів про реалізовані завдання з налагодження взаємозв’язку і взаємодії між головами всіх секторів, налагодження зовнішнього вектору діяльності студради факультету, проінформував про проведені заходи, фахові правові тренінги і семінари, роботу центрів німецького і польського права. Також він поділився із студентами молодших курсів своїм досвідом роботи у студраді та поєднання навчання з громадською діяльністю. «Я задоволений тим, що вніс свій внесок у розвиток факультету і переконаний, що необхідно далі продовжувати тримати високий рівень роботи студради факультету», - наголосив він.

Під час свого виступу Арман Навоян презентував системні зміни в  командній роботі студентської ради факультету, основні досягнення в роботі студради, зокрема, участь студентів у всеукраїнських та міжнародних  наукових, громадських і освітніх заходах як на рівні факультету і університету, так і на рівні міністерства, державних установ.  Крім того, він подякував керівництву юридичного факультету за підтримку та всебічну допомогу студенству та студентській раді.

Голова студради юридичного факультету наголосив на важливості злагодженої роботи майбутньої нової команди студради, адже це є відповідальною роботою, в якій кожен студент зможе знайти своє покликання, самореалізуватись та покращити рівень своїх знань та навичок. Також він розповів про подальші  майбутні  плани балотуватись в цьому році на посаду голови студради факультету та реалізувати нові напрацювання щодо активізації  і мотивації студентів за допомогою системи нарахування балів і бонусів  за громадську діяльність.

Зазначимо, що всі бажаючі балатуватись на посаду голови студради факультету, можуть подати заяву до проведення дебатів, які відбудуться через два тижні, а вибори голови студради факультету заплановані на жовтень. Всю детальну інформацію студенти можуть переглянути в групі юридичного факультету у Тelegram.

 

Олена Переверзєва

       

 

Схожі новини