Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ днями провели чимало зустрічей в запорізьких школах

Представники ЗНУ днями провели чимало зустрічей в запорізьких школах

Представники ЗНУ днями провели чимало зустрічей в запорізьких школах
14.09.2018 10:03 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність візит до школи

У Запорізькому національному університеті в цьому навчальному році стартувала профорієнтаційна робота. Зокрема, вже зроблені перші кроки на шляху до зміцнення й розширення зв’язків зі школами міста й області. Так, 11 та 12 вересня співробітники відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування завітали на батьківські збори до Запорізької загальноосвітньої школи № 14 та Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18, аби зустрітися з батьками майбутніх абітурієнтів.

На сьогодні неабиякої актуальності для старшокласників і їх рідних набуває інформація щодо вступної кампанії наступного року, підготовки й участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, алгоритму успішного вступу до вишу тощо. Тож батьки майбутніх вступників із радістю скористалися можливістю поставити запитання представникам закладу вищої освіти.

В.о. начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець та провідний фахівець Катерина Кулакова під час зустрічі з батьками школярів розповіли про перспективи вступу до ЗНУ й навчання в ньому.

Так, у їхніх виступах йшлося про результати цьогорічної вступної кампанії, умови, створені в ЗНУ для допомоги абітурієнтам в підготовці до вступу на вподобану спеціальність, наукові, культурно-масові та спортивні заходи, які проходять на базі вишу упродовж навчального року і в яких абітурієнти можуть брати участь.

Зокрема, присутнім на заході надали вичерпну інформацію про підготовчі курси: розклад їхньої роботи, можливості, які відкриваються перед слухачами курсів, отримання додаткових балів після відвідування курсів і складання іспитів після їхнього завершення під час вступу на деякі спеціальності тощо.

Також учасники зібрання цікавились особливостями цьогорічної вступної кампанії, пільговими категоріями вступників, кількістю бюджетних місць, матеріально-технічною базою вишу, можливостями вступу до коледжів ЗНУ тощо.

Наприкінці заходу представниці ЗНУ запросили всіх охочих завітати на День відкритих дверей, який пройде в ЗНУ наступного місяця. А також – відвідати численні заходи для абітурієнтів, які упродовж року проходитимуть на всіх факультетах і в коледжах Запорізького національного університету.

У подальших планах співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – продовжувати інформаційно-консультаційні зустрічі зі старшокласниками міста й області та з їхніми батьками.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини