Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Хто думає – той у лідерах

Хто думає – той у лідерах

21.08.2008 14:08

Десята ювілейна Студентська республіка-2008 проходила на базі Запорізької державної інженерної академії у серпні.

Наш університет представляли студенти біологічного, економічного факультетів: Інна Деревинська, Марія Тищенко, Андрій Хайнацький, Олександр Єршов, Юлія Андронова, Аріна Позднюк, Кирило Талабов, Сергій Волошин, Олександра Літовченко, Олена Карпенко.
До речі співорганізаторами заходу стали і студенти ЗНУ: Євген Ужва, Олена Логійко та інші. Всі учасники ділилися на команди за кольорами. Так в одній групі були представники всіх вишів. Справжня передвиборча кампанія розпочалася вже на другий конкурсний день. Змагалися за першість дві партії: ЗНУ та ЗНТУ об’єдналися в блок «Бо думаємо!», а КПУ, ЗЮІ в блок «ZP.UA». Голосування саме першу партію визнало лідером.
Студентським мером став Данило Межерицький із ЗНТУ, а його заступником Інна Деревинська – голова студради Запорізького національного університету.