Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ фінішує проект А-week (activity week)

У ЗНУ фінішує проект А-week (activity week)

У ЗНУ фінішує проект А-week (activity week)
20.09.2018 10:27 Все Головні новини Студентська рада спортивний сектор секції ЗНУ

Нагадаємо, «Активний тиждень ЗНУ» - це масштабний проект спортивного сектору студради вишу, в рамках якого тривають оригінальні презентації спортивних секцій ЗНУ для студентів. За словами організаторів, основною метою даного проекту – є пропаганда здорового способу життя та залучення студентської молоді до активних занять різними видами спорту.

У продовження презентацій днями у виші відкрили чемпіонат України з волейболу, грали в фролбол на стадіоні, пройшли короткий курс самооброни, а також запропонували усім охочим приєднатися до РЕГБІ-ЗНУ. На заходах студенти запропонували подумати присутнім, що може бути крутіше за спорт, що розвиває фізичні навички, силу духу та вміння працювати в команді? І тут же відповіли, що майже всі види спорту мають такі аспекти, проте є дещо, що розвиває всі ці вміння на максимальному рівні. Назва цього спорту - регбі!

Підкреслимо, в Запоріжжі, а особливо в Запорізькому національному університеті, цей вид спорту майже не має послідовників, і це вказує лише на те, що час його розвивати. На основі регбійного клубу "Кмет", що діє в Запоріжжі з 2011 року і є неодноразовим учасником всеукраїнських змагань, планується створити секцію з регбі-7 в нашому університеті. У видовищному змаганні першого тренування взяли участь чимало охочих. Крім того, організатори представили й окремий Телеграм-канал проекту:

https://t.me/rugby_znu

Активісти, підбиваючи підсумки, розповіли, що в рамках проекту в перший день уже відбулись спортивні ігри для студентів: dance battle, лімбо, дартс, шахи, гра у фрізбі. Також студенти мали змогу висловити свою точку зору і написати на стенді біля 2 корпусу якого виду спорту не вистачає в ЗНУ. Згодом ця інформація буде передана керівництву СК ЗНУ для впровадження змін та новацій. На думку студентів, які залишили свої побажання на стенді, у ЗНУ не вистачає занять з йоги, боксу, кікбоксінгу, ММА, beer-pong, плавання, регбі, роликів, комп’ютерних змагань та інших. Крім того, в рамках цього заходу студенти ще можуть спробувати встановити свої спортивні рекорди і написати про це на сторінці студради чи спортивного сектору ЗНУ у Telegram.

Нагадуємо, що для студентів в університеті працюють такі спортивні секції: баскетбол, волейбол, настільний теніс, бадмінтон, кросмінтон, фрісбі. Детальну інформацію про проект, графік спортивних заходів та спортивних секцій можна знайти на сторінці студентської ради в Telegram: https://t.me/sportsectorznu

Фінішною точкою проекту стане презентація ZNU-FUNта руху чирлідингу.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2219564531406261

 

Студентська рада,

спортивний сектор


Схожі новини