Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті триває візит французької делегації

На економічному факультеті триває візит французької делегації

На економічному факультеті триває візит французької делегації
20.09.2018 11:17 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет міжнародна співпраця

Дев’ятнадцятого вересня 2018 року в рамках візиту делегації викладачів та студентів навчального комплексу Сан Март-Шавань міста Ангулем (Франція) відбулася екскурсія на ПАТ «Запоріжсталь», організована за підтримки декана економічного факультету Череп Алли Василівни та керівництва підприємства. В екскурсії брали участь як французькі гості, так і представники економічного факультету ЗНУ.

Із перших кроків по території «Запоріжсталі» всі відчули наскільки підприємство дбає про безпеку, адже з нами їздив інструктор із техніки безпеки та було видано куртки, каски, окуляри, навушники. Крім того, делегацію постійно супроводжував представник комбінату Роман Поліщук.

Екскурсія розпочалася із відвідування центральної диспетчерської, яка контролює всі процеси, що відбуваються на підприємстві. Гостям розповіли про власну розробку «Запоріжсталі» -- систему контролю і візуалізації, аналогів якої немає на інших українських металургійних підприємствах.

Делегація м. Ангулем дуже цікавилася роботою «Запоріжсталі», адже підприємств такого класу в їх країні зараз немає, тому неабиякий інтерес викликало відвідування мартенівського цеху та цеху холодної прокатки. Протягом всього маршруту з екскурсантами спілкувалися інженери цехів, які просто й доступно розповідали про улюблену справу, відповідали на запитання.

У мартенівському цеху ми побачили як із ковшів розливають сталь у великі злитки масою до 18,6 тон кожна. Розлив настільки зачаровував, що всі дуже довго стояли на оглядовому майданчику й стежили за технологічним процесом. Французьких викладачів цікавили як технології, які використовуються в цеху, так і обсяги випуску мартенівського цеху, його економічна географія.

У цеху холодної прокатки делегації показали «нескінченну» смугу металу, що потрапляла в ванни з кислотою, після чого милася, сушилася і знову змотувалася в рулони.

Окрім відвідування цехів, відвідувачі дізналися про історію підприємства та з перших вуст  про модернізацію, яка відбувається зараз.

Французькі викладачі не вперше відвідували ПАТ «Запоріжсталь», але цього року вирішили показати підприємство своїм студентам, майбутнім економістам, й не помилилися.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2219578764738171

 

Заступник декана ЕФ ЗНУ

з міжнародної роботи

Осаул Аліна

 


Схожі новини