Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу ЗНУ взяли участь у тренінгу з коучем Джеккі Гарлок

Студенти Торгового коледжу ЗНУ взяли участь у тренінгу з коучем Джеккі Гарлок

Студенти Торгового коледжу ЗНУ взяли участь у тренінгу з коучем Джеккі Гарлок
24.09.2018 14:49 Все Головні новини Тренінг з психології

Нещодавно у Запоріжжі пройшов тренінг «Подолання травмуючих та стресових ситуацій» з психологом Джеккі Гарлок («Illinois Cоllaboration On Youth», Чікаго, США), організований КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, в якому взяли участь студенти Торгового коледжу різних курсів навчання.

Учасники працювали у групах та виокремили сфери життя, де можуть виникнути стресові ситуації. Потім студенти шляхом мозкового штурму запропонували ситуації, які найбільш стресові у сфері навчання, професійній діяльності, у родині тощо.
Джеккі Гарлок розповіла присутнім про особливості реакції організму людини на стресову ситацію: це може бути агресія, тривожність, шок. Разом зі студентами було обговорено особливості впливу стресу на тіло, думки, почуття та дії людини.
Джеккі Гарлок розповіла учасникам як ефективно боротися зі стресом та травмуючими ситуаціями. Також одну із ситуацій, що була запропонована учасниками (невизначеність власного професійного майбутнього), будо розібрано під час тренінгу.
Під час кави-брейк учасники мали змогу поспілкуватись з коучем, задати ті питання, які їх найбільше хвилювали, а також зробити селфі з Джеккі на пам’ять.
Ми висловлюємо подяку Запорізькому обласному центру молоді за можливість брати участь у цікавому тренінгу з іноземним психологом і коучем та отримання досвіду подолання стресових ситуацій.

Торговий коледж