Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ректорату ЗНУ обговорили перспективи міжнародної співпраці з делегацією французького вишу

Представники ректорату ЗНУ обговорили перспективи міжнародної співпраці з делегацією французького вишу

Представники ректорату ЗНУ обговорили перспективи міжнародної співпраці з делегацією французького вишу
27.09.2018 10:02 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет міжнародне співробітництво академічна мобільність

Днями в рамках візиту французької делегації до ЗНУ відбулася робоча зустріч викладачів навчального комплексу Сан-Март-Шавань (Франція) та представників ректорату університету. Під час спілкування освітяни обох країн мали змогу більше дізнатися про специфіку діяльності обох закладів вищої освіти. Вони також окреслили напрямки подальшої співпраці на рівні обмінів студентами та участі науково-педагогічних працівників у спільних наукових проектах тощо.

Серед учасників розмови були: ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і декан економічного факультету Алла Череп. Французький виш на зустрічі представляли викладач бухгалтерського обліку, управління фінансами, соціального права Себастьєн Бутена, викладач бухгалтерського обліку, управління, податкової системи малого і середнього бізнесу Жан Ерік Ружье та викладач іноземних мов Жанна Шарбонель.

Презентуючи досягнення ЗНУ та цікаві для обох сторін вектори розвитку, Микола Фролов наголосив: «Ми зацікавлені в розвитку співпраці із французьким вишем, адже це відкриває привабливі перспективи для спільного зростання як обох наших закладів вищої освіти, так і економічної галузі регіонів, які вони представляють».

Ректор коротко розповів гостям про структуру університету й факультети, вказавши на кількість студентів, яких сьогодні в усіх його підрозділах нараховується близько 12 тисяч.

Не забули нагадати представники нашого університету й про напрацювання економічного факультету у галузі науки, співпраці із іншими українськими та закордонними ЗВО, у числі яких сьогодні – Економічний університет у Катовіцах та Інститут розвитку міжнародної співпраці (Польща), Казахський національний педагогічний університет ім. Абая та інші.

Зокрема, Алла Череп окреслила темпи розгортання діяльності представників факультету, де постійно зростає кількість спеціальностей та кафедр, які керують відповідними напрямами роботи. Це відкриває широкі можливості не лише для академічної мобільності студентів і представників науково-педагогічних представників, а й у перспективі – для здобуття подвійного диплома як студентами ЗНУ, так і студентами закордонних вишів, які навчатимуться на базі нашого університету.

Саме цей напрям співробітництва керівництво ЗНУ та економічного факультету визнають як один з перспективних. Ним також зацікавилися й представники навчального комплексу Сан-Март-Шавань. Гості виявили неабиякий інтерес до специфіки організації освітнього процесу в ЗНУ та в інших закладах освіти, до організації економічної діяльності підприємств Запорізького регіону, які вони відвідали у рамках свого візиту, а також – до можливості проходження тут практики французькими студентами в рамках розвитку академічної мобільності  (подробиці – за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=44416&lang=ukr&news_code=na-ekonomfakulteti-vidbudetsya-zasidannya-kruglogo-stolu-----ntegratsiya-osviti--nauki-i-biznesu---za-uchastyu-chislennoyi-delegatsiyi-iz-frantsuzkogo-m-angulem-u-skladi-15-osib ).

Окрім цього, велику увагу учасники засідання приділили перспективам українсько-французького співробітництва в галузі створення та реалізації спільних проектів. Особливо перспективними визнали ті, які стосуються грантових програм Європейського Союзу в галузі освіти, досліджень та інновацій: програма обмінів студентів, викладачів та науковців «Еразмус+», фінансування перспективних прикладних наукових досліджень «HORIZON 2020» та інші.

Йшлося й про інші деталі подальшого співробітництва між нашими закладами вищої освіти.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2228269333869114

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини