Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Пошук у Scopus: найкращі практики»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Пошук у Scopus: найкращі практики»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар  «Пошук у Scopus: найкращі практики»
27.09.2018 13:04 Все Головні новини Наукова бібліотека ЗНУ вебінар

Майже рік 100 університетів України мають відкритий доступ до електронних наукових баз даних Scopus і Web of Science. Установа, що отримала доступ, зобов’язана надавати його у комп’ютерних залах своїх бібліотек всім бажаючим – незалежно від того, які установи та заклади вони представляють!

У Запоріжжі зареєструватись та отримати віддалений доступ до наукометричних платформ можна:

Web of Science до 30 вересня 2018 р. – у залі електронних ресурсів наукової бібліотеки Запорізького національного університету, 2-й навч. корпус, ауд. 126:

http://library.znu.edu.ua/

 Scopus до 31 жовтня 2018 р. – у залі електронної інформації наукової бібліотеки Запорізького національного технічного університету, головний корпус, ауд. 250:

http://library.zntu.edu.ua/

Компанія Elsevier в Україні в рамках підтримки користувачів, що отримали доступ до платформи Scopus, запрошує взяти участь у вебінарі «Пошук у Scopus: найкращі практики» українською мовою.

Онлайн-захід тривалістю одна година розпочнеться об 11.00 28 вересня 2018 року, проводить Марина Назаровець, тренер Elsevier, керівник служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка. Для участі у вебінарі потрібна попередня реєстрація.

У цьому вебінарі учасники дізнаються про пошуковий механізм Scopus та про те, як вони можуть використовувати його для своїх дослідницьких потреб. Будуть представлені різноманітні можливості пошуку, які допоможуть науковцям отримувати необхідну інформацію швидко та просто. Розглядатимуться питання:

- Можливості простого та розширеного пошуку у Scopus;

- Персоналізація та підказки для ефективного пошуку;

- Сторінка результатів пошуку Scopus;

- Пошук статті автора та профілю автора у Scopus;

- З'ясування прив’язки статті автора до профілю організації;

- Пошук журналу заданої тематики.

 

Наукова бібліотека ЗНУ
 

Схожі новини