Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували підготовчі курси для абітурієнтів, на котрих чекає ЗНО та вступ-2019

У ЗНУ стартували підготовчі курси для абітурієнтів, на котрих чекає ЗНО та вступ-2019

У ЗНУ стартували підготовчі курси для абітурієнтів, на котрих чекає ЗНО та вступ-2019
05.10.2018 11:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси вступ-2019 ЗНО

За словами представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, підготовчі курси – запорука ефективного складання ЗНО та вдалого вступу до вишу. Ці курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, на поглиблення знань школярів і молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи. Саме завдяки курсам, вступники почуватимуться впевненіше під час вступу до вишу. Враховуючи, що ЗНО цього року згідно з нормативно-правовою базою, абітурієнти складають щонайбільше з 4 предметів, Запорізький національний університет надає абітурієнтам право підготуватися саме з чотирьох навчальних предметів під час підготовчих курсів.

Нагадаємо, що 8-місячні підготовчі курси заочної та вечірньої форми навчання проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку учнівської молоді для вступу до Запорізького національного університету та для подальшого якісного навчання за всіма напрямками підготовки. На них запрошуються учні 10 та 11 класів та особи з повною загальною середньою освітою.

Крім того, слухачі, котрі пройшли навчання та отримали свідоцтво про успішне закінчення підготовчих курсів, мають право на першочергове зарахування та отримання додаткових балів для вступу. Так, випускники підготовчих курсів, які успішно склали підсумкову атестацію, при вступі на природничі та фізико-математичні напрями підготовки ЗНУ (математика, хімія, фізика, біологія) будуть мати перевагу до 10 додаткових балів, усі інші випускники підготовчого відділення отримають переважне право при вступі до університету.

При цьому основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, підготовка до ЗНО, висока результативність вступу до університету, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання у вищому навчальному закладі, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.

Загалом, основними напрямами його діяльності є: підвищення рівня підготовки слухачів для вступу до вищого навчального закладу на основі використання кадрового і матеріального потенціалу університету; вивчення та розробка проблеми наступності та організація ранньої професійної орієнтації серед слухачів підготовчих курсів за участю провідних спеціалістів університету; пошук та робота з обдарованими дітьми з регіонів України; підготовка учнівської молоді до вступу з різними строками і формами навчання; допрофесійна підготовка старшокласників з поглибленим вивченням ряду навчальних дисциплін, спецкурсів за авторськими програмами; підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань і творчих конкурсів.

Якщо Ви ще не встигли приєднатися до команди підготовчих курсів, не баріться: для зарахування до слухачів підготовчих курсів необхідно звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування з такими документами:

заява про зарахування на підготовчі курси (бланк заяви);

довідка про навчання;

4 фото 3х4;

ксерокопія паспорту слухача (свідоцтво про народження)

ксерокопія квитанції про здійснення оплати.

Бланк заяви та додаткову інформацією всі бажаючі можуть знайти, зайшовши на сторінку

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11587

та завітавши за адресою: вул. Жуковського 66 Б, 2 навчальний корпус ЗНУ, каб. 204. Телефон для довідок 289-12-96.

Звертаємо увагу, що підготовчі курси ЗНУ будуть тривати до 31 травня.

 

Схожі новини