Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ запровадила для користувачів новий сервіс – платні послуги

Наукова бібліотека ЗНУ запровадила для користувачів новий сервіс – платні послуги

Наукова бібліотека ЗНУ запровадила для користувачів новий сервіс – платні послуги
10.10.2018 08:47 Все Головні новини Університет наукова бібліотека платні послуги

Відкритість ресурсів наукової бібліотеки ЗНУ, завдяки електронним технологіям, призвела до затребуваності її фондів науковцями та студентами університетів України. Невід’ємною складовою бібліотечного сервісу на сьогодні є надання користувачам додаткових, і тому платних послуг.

Із 1 вересня 2018 року наукова бібліотека Запорізького національного університету впровадила новий сервіс «Платні послуги» (http://library.znu.edu.ua/2360.ukr.html). Платні послуги здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», на виконання наказу від 23.08.2018 р. № 307 «Про платні послуги, які надаються науковою бібліотекою ЗНУ», на підставі затверджених кошторисів.

Платні послуги розраховані на осіб, які не працюють і не навчаються в ЗНУ.

Новий сервіс пропонує:

- Сканування літератури з фондів бібліотеки та електронна доставка цифрових копій (формат А4);

- Визначення індексів УДК та авторського знаку до наукових та навчально-методичних праць.

Оплата за послуги здійснюється на реєстраційний рахунок університету до початку виконання робіт за такими реквізитами: р/р 31254283102045 в ДКСУ м. Київ МФО 820172 ЄДРПОУ 02125243. Необхідно зазначити: 1) П.І.Б. замовника – повністю, 2) призначення платежу – «оплата за ЕДД» або «оплата за УДК» 3) сума оплати.

Замовлення заповнюється на сайті наукової бібліотеки: розділ «Сервіси та послуги. Платні послуги» (http://library.znu.edu.ua/2360.ukr.html).

З’ясувати наявність потрібної літератури можна скориставшись сервісами «Віртуальна довідка» (http://library.znu.edu.ua/2346.ukr.html) або «Нові надходження».

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує до співпраці!

 

Наукова бібліотека

 


Схожі новини