
Компанія Clarivate Analytics в Україні в рамках підтримки університетів, що мають доступ до платформи Web of Science, запрошує взяти участь у жовтневій серії вебінарів українською мовою.
Вебінари можна прослухати всі або лише той, що більше зацікавив (попередньо реєструватися на кожен окремо). На вказану під час реєстрації електронну пошту надійде запрошення, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку вебінара, налаштування звуку можна переглянути https://goo.gl/p6A3sv. Операційна система ХР не підтримується. Тривалість до 1 години. Питання можна поставити при реєстрації на вебінар.
Доповідач – Ірина Тихонкова, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.
23 жовтня 2018 р., 16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для наукової та освітньої діяльності.
Тези: Пошуку наукової літератури. Можливі типи і особливості видів пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, можливості пошуку у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту, відкритий доступ та Kopernio. Наукометричні показники та їхнє коректне застосування. Оцінка обраної вибірки, визначання найцитованіших робіт, тематик, лідерів певної галузі, можливостей грантової підтримки, автоматичні публікаційні звіти, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.
Реєстрація: https://goo.gl/Ec2mfc
24 жовтня 2018 р., 16:15
Тема: Стратегія публікації результатів наукових досліджень. Оцінка та підбір журналів у Web of Science
Тези: Мета публікації. Ідентифікатори якісного наукового видання, бізнес моделі та вартість публікації. Підбір видання для публікації. Оформлення рукопису за необхідним форматом. Публікаційний процес. Розрахунок і особливості застосування імпакт-фактору, квартилю. Оновлений Journal Citation Reports, додаткові функції. Як впізнати і не потрапити до хижацьких видань. Перевірка індексації видання у Web of Science?
Реєстрація: https://goo.gl/1XcZKu
25 жовтня 2018 р., 16:15
Тема: Презентація результатів наукової діяльності автора та установи
Тези: Пошук доробку науковця у Web of Science, складнощі, що можуть виникнути, і шляхи подолання. Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID: мета, можливості, створення, наповнення, редагування, Оцінка робіт, автоматичне створення звітів з публікаційної діяльності науковця /довільної групи вчених і коректна їхня оцінка. Профіль установи.
Реєстрація: https://goo.gl/1nK6Fj
23-30 жовтня 2018 р. також пройдуть вебінари російською з можливістю отримати сертифікат учасника, розклад та реєстрація за посиланням: https://clarivate.ru/webinars.
Запрошуємо до наукової бібліотеки Запорізького національного університету на перегляд вебінарів українською мовою (читальний зал, 2-й навчальний корпус, кімн. № 134).
Наукова бібліотека