Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші розпочалося навчання в Школі Конфуція ЗНУ

У виші розпочалося навчання в Школі Конфуція ЗНУ

22.10.2018 15:47 Все Головні новини Школа Конфуція вивчення китайської

Двадцять другого жовтня у Школі Конфуція ЗНУ розпочалися перші заняття нового навчального року. Напередодні відбулося організаційне зібрання, в якому взяли участь директор школи Конфуція від ЗНУ, професор Володимир Волков, декан Інституту російської філології Анхойського педагогічного університету (Китайська Народна Республіка), яка вже рік викладала в ЗНУ в рамках діяльності Школи Конфуція - викладач Ген Ліпін, а також представники китайської сторони, вперше приєдналися до участі в роботі Школи Конфуція, - директор Школи Конфуція ЗНУ від китайської сторони, заступник декана факультету міжнародної освіти Анхойського педагогічного університету (КНР), директор Школи Конфуція У Шіхонг і викладач китайської та англійської мов в Школі Конфуція Ся Юеся.

Другий рік поспіль в Запоріжжі представники всіх вікових груп отримали можливість вивчати китайську мову і культуру на професійному рівні, із залученням носіїв мови, які мають досвід роботи з іноземцями. Китайська сторона забезпечує слухачів методичними матеріалами, надає можливість складання кваліфікаційного іспиту з китайської мови, надає консультаційні послуги в процесі ознайомлення з культурою і традиціями цієї країни тощо. ЗНУ, в свою чергу, надає для цього співробітництва площі, матеріально-технічну та іншу ресурсну базу.

Термін вивчення китайської мови на базі цих класів - три роки. Для підтвердження щорічних результатів передбачається складання кваліфікаційних іспитів на ступінь знання на рівні HSK, який підтверджуватися фахівцями штаб-квартири Інституту Конфуція.

Нагадаємо, що Інститут Конфуція - це міжнародна інформаційна платформа, яка має на меті представити Китай у всьому світі. Конфуціанство існує вже 25 століть і є ефективним засобом для згуртування людей як в межах однієї нації, так і в міжнаціональних об'єднаннях.

Фотогалерея: