Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Гете-інституті ЗНУ триває триденний семінар із референтом німецького видавництва Hueber

У Гете-інституті ЗНУ триває триденний семінар із референтом німецького видавництва Hueber

У Гете-інституті ЗНУ триває триденний семінар із референтом німецького видавництва Hueber
23.10.2018 15:50 Все Головні новини Університет Гете-інститут семінар

У Гете-інституті, який діє на базі Запорізького національного університету, триває триденний семінар «Використання підручників для проведення занять із дітьми» для представників освітніх центрів Гете-інституту із Харкова, Сум, Мелітополя й Дніпра. 16 учасників заходу зі Сходу й півдня України зібралися разом, аби поспілкуватися з референтом видавництва Hueber Гундою Хек.

У перший день проведення семінару проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав його учасників і побажав їм плідної роботи та гарних вражень від перебування в Запоріжжі. Також Геннадій Миколайович нагадав присутнім, що Гете-інститут ЗНУ не вперше стає базою для проведення подібних заходів: минулого року він зібрав представників інших центрів Гете-інституту, аби вони мали змогу підвищити свої професійні компетентності й оволодіти сучасними навичками викладання німецької мови для дорослих.

Під час заходу його учасники розглянуть такі важливі теми, як нейродидактика, використання під час занять комп’ютерів, зокрема пошук необхідних онлайн-матеріалів. Також для них проведуть практичні заняття із тайм-менеджменту допоможуть з розробкою планів занять, розкажуть про принципи добору додаткової літератури, яку можна використати під час занять із дітьми.

Після завершення заходу всі його учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Коментуючи перебіг семінару, проректор Геннадій Васильчук назвав Гете-інститут одним із найбільш ефективних структурних підрозділів нашого вишу. Зокрема, він зауважив, на сьогодні тут вивчають німецьку мову 193 слухачі. А незабаром на його базі розпочнуть заняття дві дитячі групи.

Крім того, Геннадій Миколайович зауважив, що Гете-інститут ЗНУ заслужено вважають одним із найсильніших на загальноукраїнському рівні.

Своєю чергою, керівник Гете-інституту, що діє на базі ЗНУ, Юлія Романенко з усіх організаційних питань та для отримання консультацій порадила звертатися за телефоном: 099-113-57-91-113.

Юлія Миколаївна зазначає, що запис для охочих розпочати навчання в Гете-інституту в наступному семестрі можуть записатися на навчання з 4 по 19 січня.

Особливого значення успішна діяльність Гете-інституту набуває в рамках реалізації Концепції вивчення іноземних мов, яку вже п’ятий рік впроваджують у всі галузі життєдіяльності вишу під безпосереднім керівництвом ректора ЗНУ Миколи Фролова. До реалізації цієї концептуальної програми входить не лише вивчення іноземних мов під час аудиторних занять для студентів всіх курсів і факультетів. Також керівництво вишу подбало про доступні мовні курси, на яких вивчити мову «з нуля» або ж підвищити свою лінгвістичну компетентність можуть усі охочі. Серед іншого, до реалізації концепції входить популяризація вивчення іноземних мов серед викладачів, співробітників і студентів та створення для цього необхідних умов.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна й завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології, координатор реалізації Концепції вивчення іноземних мов у ЗНУ Станіслав Іваненко при втіленні положень концепції у життя великого значення надають самостійній роботі студентів і систематичному контролю їх знань. Адже, на їхню думку, на сьогодні вільне володіння іноземними мова є запорукою підвищення академічної мобільності викладачів і студентів, можливості брати участь у міжнародних програмах академічного обміну, а в майбутньому лінгвістична компетентність може допомогти випускникам у пошуку першого місця роботи та початку побудови вдалої кар’єри.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини