Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ліга студентів Асоціації правників України відсвяткувала своє трьохріччя на острові Хортиця

16.09.2008 15:54

13–14 вересня Ліга студентів АПУ відсвяткувала своє трьохріччя на історичній та живописній землі острова Хортиця, де зібралися 75 представників Ліги з 11 регіонів України. Святкування відбулося у форматі Всеукраїнського навчального табору та Всеукраїнського футбольного чемпіонату.

Відкрив святкове зібрання ректор Запорізького національного університету Сергій Тимченко, який побажав процвітання і подальших успіхів Лізі студентів АПУ, відзначивши її вагомий внесок у розвиток сучасної юридичної освіти України. З привітальним словом виступили також декан юридичного факультету ЗНУ, Заслужений юрист України Тетяна Коломієць та голова Ліги студентів АПУ Михайло Віхляєв.
Програма для учасників табору була досить насиченою на цікаві та корисні тренінги. Михайло Віхляєв провів тренінг на тему «Філософія та історія Ліги студентів АПУ», заступник голови Ліги Сергій Гула був ведучим тренінгу на тему «Основні принципи лідерства для побудови сильної команди», а голова Київського осередку Ліги Максим Лебедєв - на тему «Планування та реалізації заходів».
Вперше за історію існування Ліги було проведено Всеукраїнський Чемпіонат Ліги студентів АПУ з міні-футболу. За перше місце боролися чотири команди, а чемпіоном стала команда Південноукраїнського регіону (Запорізький, Дніпропетровський, Одеський, Бердянський осередок). Титул віце-чемпіона виборола команда Східноукраїнського регіону (Харківський осередок), бронзовим призером стала команда Північноукраїнського регіону (Київський, Черкаський, Київський обласний осередок).
Кращим гравцем Південноукраїнського регіону був визнаний Олександр Мамонтенко, кращим бомбардиром чемпіонату – Владислав Снєжко, кращим гравцем чемпіонату – Дмитро Камець, кращим воротарем чемпіонату – Олександр Іванов.
Після офіційного закриття навчального табору учасники взяли участь в екскурсії по о. Хортиця та відвідали Запорізьку Січ, де ознайомилися з багатовіковою історією колиски українського козацтва. Навчальні тренінги, футбольний турнір, святковий феєрверк, спілкування та хороший настрій, неймовірна природа о. Хортиця зробили святкування трьохріччя Ліги студентів АПУ особливим, феєричним та незабутнім.

Яна Наконечна