Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для пологівських старшокласників представники ЗНУ організували Школу юного фізика

Для пологівських старшокласників представники ЗНУ організували Школу юного фізика

Для пологівських старшокласників представники ЗНУ організували Школу юного фізика
25.10.2018 10:45 Все Головні новини математичний факультет Школа юного фізика профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Двадцять четвертого жовтня розпочала роботу «Школа юного фізика» у гімназії «Основа» (м. Пологи), викладачами якої є науковці математичного факультету ЗНУ.

Засновник Школи юного фізика Анатолій Кулинич і представники математичного факультету Андрій Андрєєв та Ярослав Яровий провели цікаву теоретичну лекцію для 9-11 класів.

Перед абітурієнтами виступила провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець. Вона розповіла про університет, про перспективи, які відкриваються перед його студентами і випускниками. Крім того, вона запросила присутніх завітати на День абітурієнта. У рамках проведення заходу учні отримали рекламно-інформаційну продукцію, яка містить основні дані про ЗНУ.

Представники ЗНУ висловлюють щиру подяку директору гімназії Олександру Гуглі за гостинну зустріч і за надання технічного обладнання. Крім того, співробітники ЗНУ поспілкувалися з представником Центральної міської ради Іриною Дадіані про перспективи  подальшої співпраці. Обидві сторони залишилися задоволеними результатами цих перемовин і висловили переконання в успішності подальшого співробітництва.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини