Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили майбутнє української системи освіти

У ЗНУ обговорили майбутнє української системи освіти

У ЗНУ обговорили майбутнє української системи освіти
31.10.2018 09:27 Все Головні новини Факультети Соціології та управління РОНІК ФСУ громадський колегіум майбутнє освіти нові методики викладання

Тридцятого жовтня у ЗНУ відбувся майстер-клас на тему “Майбутнє освіти та нові методи викладання”. Цей захід пройшов у рамках проекту ФСУ «Громадський колегіум». Його провів декан факультету соціології та управління, доктор філософських наук, професор Максим Лепський. Під час цього майстер-класу також було надано слово проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександру  Гурі. Він відзначив, що усього в проекті беруть участь більш ніж 140  представників  з 18 шкіл різних районів  міста Запоріжжя.

На семінар були запрошені викладачі запорізьких університетів та вчителі середніх шкіл. На початку майстер-класу зав’язалася дискусія між викладачами щодо провідних проблем освіти України. Деякі педагоги зауважили, що в Україні створена дуже хороша система освіти, але вона не адаптована під наш менталітет. Інші педагоги говорили про готовність змінюватися, але тоді в уряді повинні визначитися з напрямом розвитку системи освіти.

Після закінчення дискусії спікер говорив про зміни в системі освіти в зарубіжних розвинутих країнах. Також він обговорив із викладачами перспективу використання технології VR та AR у навчанні.

Отже, професор визначив основні тенденції, які можна простежити в сучасному освітньому середовищі, дав прогнози щодо його подальшого розвитку, розповів про нові та цікаві методи викладання, які є найбільш ефективними для роботи з підлітками та молоддю.

 

Олександр Лоза

Раїса Волошина

 

 

 

Схожі новини