Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у професійній конференції «Модератори освітніх реформ»

Викладачі ЗНУ взяли участь у професійній конференції «Модератори освітніх реформ»

Викладачі ЗНУ взяли участь у професійній конференції «Модератори освітніх реформ»
31.10.2018 15:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Філологічний Освітня конференція модератори освітніх реформ факультет СПП філологічний факультет

У Запоріжжі відбулася Перша Всеукраїнська конференція в форматі ТОП «Модератори освітніх реформ». У ній взяли участь понад тисячу педагогів, з яких майже 200 гостей з різних регіонів України. Активно долучилися до заходу й представники Запорізького національного університету, зокрема з факультету соціальної педагогіки та психології (завкафедри, професор, Наталія Заверико), з філологічного факультету (доцент Ірина Бакаленко).

Професійна конференція була організована в новому форматі ТОП - Територія Освітніх Перспектив.

З понеділка почалися осінні канікули у школярів, а у педагогів - осінні канікулярні педагогічні навчання. Це новий авторський формат департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Саме з нього починаються системні навчання педагогів Запоріжжя в таких міських цікавих проектах, як «Управлінська сотня кадрового резерву», «Асоціація молодих педагогів», підтримка інновацій на базі наших регіональних вузів, а також міські методичні навчання.

«На заході працювали 20 спікерів, які представили свої інноваційні ідеї з реформування освіти», - зазначила завідуюча науково-методичним центром Оксана Гусак.

Учасники конференції обговорювали освітні реформи та стратегії їх впровадження в Запоріжжі. Адже за словами організаторів конференції, реформа освіти - сьогодні одне з ключових питань для суспільства. Серед спікерів конференції - найкращі вчителі Запоріжжя та інших міст України.

Також учасників привітав вчитель інформатики, переможець в номінації «Вчитель року» Олександр Жук. Свої ідеї висловили Володимир Олексіїв, вчитель початкових класів з міста Києва: «Як не готуватись до уроку», Олена Шинкаренко з міста Запоріжжя, Тетяна Ухіна з Тернополя: «Формула продуктивності суперпедагога».

До речі, дизайн матеріалів конференції - авторства Анни Виноградовоі, студентки кафедри дизайну Запорізького національного університету.

 

Схожі новини