Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ Володимир Грановський презентував казкову повість для дітей

Випускник ЗНУ Володимир Грановський презентував казкову повість для дітей

01.11.2018 08:47 Все Головні новини Університет Факультет іноземної філології випускники творчість презентація

Відомий у журналістських колах випускник ЗНУ Володимир Грановський впевнено зарекомендував себе як дитячий письменник: нещодавно на Запорізькій книжковій толоці в секції «Книголісся» відбулась презентація його книги «Автошка» – україномовного видання з чудовими ілюстраціями Ольги Кузнєцової.

Це – повість-казка про пригоди живого автомобільчика Автошки, до якого майстер Василь ставиться як до сина. Незвичайний герой у, здавалося б, звичайних ситуаціях.

Автор розповів, що почав писати перші свої твори ще в юному віці. У 16 років навіть відправляв гумористичні оповідання в тогочасні газети, але вони не були надруковані. Потім життя закрутилось: армія, навчання в університеті на факультеті романо-германської філології, робота журналістом на телебаченні. Так, Володимир писав, але статті. І ось, через багато років, знову відчув потяг до забутого захоплення. Спочатку це були оповідання, переважно дитячі, для міжнародного сайту «Заповідник казок». Пізніше допрацював одне оповідання, яке стало повістю-казкою. Так і виник «Автошка».

Під час презентації проводились розваги для дітей (хоча участь брали й дорослі), під час яких найактивніші малюки отримали в подарунок книгу, в якій Володимир Грановський залишив свій автограф.

Письменник розповів, що вже є перша частина нового твору, яка зараз на етапі редагування. Тож цілком можливо, що вже на наступній Толоці буде представлено й її.

Перше – російськомовне – видання «Автошки» побачило світ у 2014 році.

Зараз повість-казка вже є в електронному варіанті. Ті, хто прочитав «Автошку», залишають досить схвальні відгуки. Придбати книгу можна на сайті київського видавництва «АВІАЗ».

Анастасія Губіна,

першокурсниця факультету журналістики