Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ продовжують співпрацю з вчителями шкіл

Представники ФСУ продовжують співпрацю з вчителями шкіл

Представники ФСУ продовжують співпрацю з вчителями шкіл
01.11.2018 09:26 Все Головні новини Факультети Соціології та управління РОНІК ФСУ майстер-клас національні особливості сучасної демократії співпраця з вчителями профорієнтація день абітурієнта

Професор факультету соціології та управління Тетяна Ніколаєва в рамках масштабного міського проекту «Громадський колегіум» провела майстер-клас для викладачів шкіл та університетів на тему «Національні особливості сучасної демократії». Захід відбувся у формі діалогу: аудиторія активно спілкувалась зі спікером. Крім того, усі охочі мали змогу висловити і свої думки.

Серед запрошених гостей були присутні учителі запорізьких шкіл, викладачі ЗНУ й інших вишів. В аудиторії порушили такі актуальні питання як: демократія в історії людства; влада народу; три гілки влади; демократична рівність; корупція; важливість національної меншості. Учасники ставили за питання припущення: чи доцільним є розділення влади на палати уряди та гілки? Наприкінці заходу всі гості отримали буклети, які коротко інформували присутніх про факультет соціології та управління.

Тетяна Ніколаєва  запросила вчителів з дітьми відвідати День відкритих дверей Запорізького національного університету, який відбудеться вже 11 листопада у навчальному корпусі № 2 о 10:00. Там діти зможуть більш ретельно ознайомитись з усіма факультетами університету, дізнатися про обговорення Правил вступу до ЗНУ в 2019 році та особливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання, презентацію переваг навчання на факультетах Запорізького національного університету та, звичайно, завітати на екскурсії вишем.

 

Валерія Псьол

Катерина Цвєткова

Схожі новини