Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відвідали виставку «Сильні духом»

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відвідали виставку «Сильні духом»

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відвідали виставку «Сильні духом»
01.11.2018 10:06 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж виховна робота екскурсія виставка

Нещодавно студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальностей «соціальна робота» 2 курсу, «соціальна педагогіка» 3 курсу в супроводі викладача коледжу Катерини Тарасової відвідали соціальну фотовиставку.

Захід проходив у Туристичному інформаційному центрі м. Запоріжжя. Організатором цієї виставки та однією з моделей є Маріанна Смбатян – дуже позитивна, талановита художниця, письменниця, акторка, режисер в театрі з власно написаним сценарієм та просто чудова людина. Маріанні спала на думку дуже гарна ідея фотовиставки на важливу соціальну тему «Сильні духом».

Неймовірна фотовиставка готувалась більш ніж півроку з моменту виникнення ідеї й до урочистого відкриття виставки. У проекті брали участь 18 моделей, зокрема діти. Формат фотосесії був дуже цікавим: кожна з моделей могла обрати для себе образи відомих людей з історії, кіно та літератури, із якими вони схожі чи на яких хотіли б бути схожими.

Виставка показала, наскільки можна бути сильним духом та радіти кожній хвилинні життя, незважаючи ні на що. Для студентів ЕПК ця виставка стала важливою: вона показала вагому соціальну проблему, на яку варто звернути увагу та замислитися над своєю соціальною позицією. Їм як майбутнім соціальним працівникам і соціальним педагогам  було дуже цікаво побачити роботи настільки сильних духом людей – дуже талановиті, активні та позитивні.

 

Діна Шемет

 

Схожі новини