Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники бізнес-інкубатора ЗНУ взяли участь у хакатоні з розвитку соціального підприємництва в Україні

02.11.2018 10:45 Все Головні новини Факультети Економічний бізнес-інкубатор участь у хакатоні проект

Минулими вихідними, 27-28 жовтня, представники бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ Тетяна Батракова й Андрій Линенко взяли участь у масштабному дводенному хакатоні з розвитку соціального підприємництва в Україні. Раніше подібні заходи вже були проведені в інших містах, однак у Запоріжжі зібралася найбільша кількість команд, адже соціальні складники бізнесу є вкрай актуальними сьогодні, крім того, цьому також сприяв розголос про практичну спрямованість програми «Розвиток соціального підприємництва в Україні». Цей проект є спільною ініціативою Британської Ради в Україні, Фонду Східна Європа, PwC в Україні, Ерсте Банку та Міжнародного фонду «Відродження».

На початку першого дня роботи в коворкінг-центрі «Edison Space» команди повинні були протягом усього однієї хвилини обґрунтувати свою ідею соціального підприємництва. Фінал хакатону передбачав уже більш тривалий виступ із презентаціями, де учасники окреслювали соціальну проблему та шляхи її розв’язання, цільову аудиторію та бенефіціарів свого проекту, фінансовий план із визначенням потреби в інвестиціях. Усього в заході взяли участь 26 команд із різних міст України. Протягом двох днів вони відвідали низку тренінгів, а також під час підготовки своїх презентацій мали можливість отримати допомогу менторів цього соціального проекту.
Тетяна Батракова й Андрій Линенко представили на розгляд усіх присутніх і фахового журі конкурсу проект розвитку та диверсифікації роботи бізнес-інкубатора економічного факультету, що передбачає надання консультаційної допомоги та проведення курсів для учасників АТО й ООС, а також внутрішньо переміщених осіб, які бажають заснувати чи розвинути власний бізнес.
Ця ідея отримала схвальні відгуки. Крім того, участь у хакатоні дала можливість отримати цінну інформацію щодо розвитку соціального підприємництва, а також познайомитися з однодумцями як із Запоріжжя, так і з інших регіонів України, що сприятиме розвиткові бізнес-інкубатора.

Економічний факультет