Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представникам ЗНУ розказали, як організовувати літні школи

Представникам ЗНУ розказали, як організовувати літні школи

Представникам ЗНУ розказали, як організовувати літні школи
02.11.2018 12:39 Все Головні новини Університет проектна діяльність літня школа зустріч семінар

Тридцять першого жовтня в Запорізький національний університет завітав доктор філософії Інституту релігії та суспільствознавства українського католицького університету, відомий суспільний діяч Ярослав Кіт. Він зустрівся з проектними менеджерами факультетів й коледжів, заступниками деканів і представниками структурних підрозділів, які прагнули більше дізнатися про організацію такого формату роботи, як «літні школи», у рамках грантової діяльності.

В.о. начальника відділу проектної діяльності, організатор зустрічі Олена Бойка представила учасникам спікера заходу й нагадала присутнім, що на сьогодні в ЗНУ проектна робота – серед пріоритетних напрямків діяльності вишу.
Ярослав Кіт привітав присутніх та на власному прикладі розповів про особливості організації і проведення літніх шкіл. Він детально розглянув усі основні етапи підготовки літньої школи – короткого інтенсивного курсу, яки поєднує навчання і спілкування й триває від одного до шести тижнів. Проведення літніх шкіл сприяє створенню іміджу вишу як сучасного прогресивного закладу освіти, слугує рекламою, дозволяє залучити нових працівників і студентів тощо, та водночас потребує чимало зусиль для свого проведення.
Він звернув увагу на такі ключові моменти організації літньої школи, як пошук фінансування, проведення рекламної кампанії та розповсюдження інформації про її діяльність, змістовне наповнення її роботи. Окремо спікер закцентував увагу присутніх на визначення цільової аудиторії літньої школи, роботу з мотиваційним листами претендентів, критеріями відбору учасників тощо.
Ярослав Кіт також порадив, як проводити роботу зі створення команди під час діяльності школи,забезпечення не лише роботи, але й відпочинку. Він нагадав присутнім про важливість розробки сертифікатів для учасників проекту та про обов’язковість проведення насамкінець анонімного опитування серед учасників заходу, аби створити рейтинг лекторів школи. Його розповідь супроводжувалась змістовною презентацією, яку він залишив представникам ЗНУ аби всі охочі змогли скористатися наведеними у ній порадами.
Крім того, учасники тренінгу переглянули фільм, створений власними силами організаторів і волонтерів літньої школи ім. Митрополита Андрія Шептицького, засновником якої є особисто Ярослав Кіт. У фільмі йшлося про мету цієї школи, завдання, які ставлять перед собою її організатори, зокрема – з інтеграції й об’єднання суспільства. А також – захоплені відгуки її учасників, які для організаторів є найкращим свідченням визнання її праці.
Наприкінці зустрічі Ярослав Кіт відповів на запитання присутніх, починаючи від шляхів отримання грантів на організацію літніх шкіл й до конкретних моментів, які потрібно знати при започаткуванню й проведення цієї форми роботи з молоддю та академічною спільнотою.
Присутні подякували організаторам заходу та гостю університету за цікаву й актуальну зустріч.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2288890211140359
Таміла Тарасенко

Схожі новини