Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти ЗНУ зустрілись з депутатом Верховної Ради України Олегом Березюком

Cтуденти ЗНУ зустрілись з депутатом Верховної Ради України Олегом Березюком

Cтуденти ЗНУ зустрілись з депутатом Верховної Ради України Олегом Березюком
02.11.2018 15:12 Все Головні новини Факультети Економічний Менеджменту Соціальної педагогіки та психології Соціології та управління Юридичний Зустріч студентів із політиком

2 листопада у Запорізькому національному університеті відбулась зустріч студентів юридичного, економічного факультетів, ФСУ, СПП та факультету менеджменту ЗНУ із депутатом Верховної Ради України 8 скликання від партії «Самопоміч» Олегом Романовичем Березюком, який виступив із лекцією «Мережа світів».

Поспілкуватися із політиком прийшли не тільки студенти, а й представники професорсько-викладацького складу різних факультетів.
Представив гостя проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Під час зустрічі були обговорені історичні етапи і проблеми розвитку та становлення української державності, європейських демократичних цінностей, а також перспективи розвитку освітнього середовища в країні.
Виступаючи перед учасниками заходу, Олег Березюк розповів про різні психоаналітичні аспекти досліджень українських проблем розвитку на прикладі аналізу твору Ланселота Лоутона (Lancelot Lawton) «Українське питання», про проблеми і здобутки на шляху державотворення.
Політик поділився своїми думками із учасниками заходу щодо питання політичної ідентичності, а також розповів про філософські і виховні цінності на прикладі порівняння твору «Лис Микита» за редакціями І.Франка та М.Рильського. Крім того, він проаналізував поняття деспотії, тиранії і демократії, звернувши увагу на твори мистецтва художника Рєпіна. Також Олег Романович запропонував викладати в старших класах школи і на першому курсі у вишах філософський курс «Людина і держава» за Іваном Франком.
Виступ гостя викликав в аудиторії жвавий інтерес. Студенти взяли активну участь в дискусії та поставили доповідачеві низку питань. Зокрема, учасники зустрічі запитували про шляхи розвитку науки і освіти, про реформи в державі, тощо. Так, на думку гостя, державні кошти мають вкладатися саме в освіту і в медицину. У розмові зі студентами він також розповів про успіхи реформ місцевого самоврядування, бюджетної децентралізації і медичної реформи. Загалом, на всі питання Олег Романович давав вичерпні і розгорнуті відповіді, подякувавши аудиторії за увагу та інтерес до важливих питань розвитку держави.