Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На обласному чемпіонаті з настільного тенісу наш виш представили четверо спортсменів

На обласному чемпіонаті з настільного тенісу наш виш представили четверо спортсменів

На обласному чемпіонаті з настільного тенісу наш виш представили четверо спортсменів
05.11.2018 11:02 Все Головні новини Університет спорт змагання з настільного тенісу перемога

Нещодавно на базі клубу настільного тенісу «Хорт» пройшов особистий чемпіонат Запорізької області з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. Організований він був Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації і Федерацією настільного тенісу України Запорізької області. Чоловічий склад на змаганнях був представлений 61 учасником, в їхньому числі – четверо студентів ЗНУ.

У спортивному заході взяли участь тенісисти, які мають не нижче ІІ спортивного розряду. Спортсмени змагалися у п’яти партіях. Головним суддею змагань виступив тренер національної категорії Микола Щиковський. Серед завдань чемпіонату: популяризація та розвиток настільного тенісу, підвищення спортивної майстерності і виявлення найсильніших спортсменів області, комплектування збірної команди області для участі у чемпіонаті України.
ЗНУ на обласній першості представляли учасники секції настільного тенісу: Андрій Шкатула (математичний факультет), який отримав у рейтингу показник – 43,5, Сергій Каминський (історичний факультет), має рейтинг – 19,8, Олександр Куц (економічний факультет), рейтинг – 14,0 та Артур Казанджан (історичний факультет), тенісист 1 розряду.
Кращий результат на чемпіонаті області продемонстрував Андрій Шкатула, посівши 2 місце. Він – кандидат у збірну Запорізької області, яка має представляти наш регіон на чемпіонаті України. Окрім іншого, Андрій входить до рейтингу провідних спортсменів-тенісистів за даними Федерації настільного тенісу України.
Інший представник університету – Сергій Каминський – також показав непоганий результат: він посів 11 місце чемпіонату, вигравши кілька зустрічей у спортсменів, які мають високі рейтингові показники. Переможці та учасники змагань отримали грамоти і медалі за відповідні місця.

Схожі новини