Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі відбувся тренінг для викладачів із підготовки до ЗНО

05.11.2018 17:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж РОНІК тренінг вступна кампанія-2019 зовнішнє незалежне оцінювання

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання студентів коледжу, які одночасно отримують повну загальну середню освіту в Економіко-правничому колежі ЗНУ, – це відповідальний та клопіткий процес, що вимагає системної роботи та постійного вдосконалення. Саме тому 2 листопада, за ініціативи директора коледжу Олени Грибанової та голови циклової комісії філологічних дисциплін Світлани Доброскок, було організовано тренінг для викладачів української мови, історії України, математики та іноземної мови щодо якісної підготовки до ЗНО.

Тренінг провела доцент кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету Ірина Бакаленко. Спочатку Ірина Миколаївна відзначила високий результат, який показали студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ під час складання ЗНО з української мови у 2018 році, тоді серед 209 студентів 205 – успішно впоралися з завданнями.
Учасники тренінгу обговорили різноманітні питання: особливості реєстрації, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, зокрема розмежування термінів реєстрації саме на ЗНО та на Державну підсумкову атестацію. А також – розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках його учасників, особливості визначення «порогового» балу; «пороговий» бал предметів зовнішнього незалежного оцінювання в попередні роки. Також йшлося про характеристику сертифікаційних робіт з предметів тестування; важливість участі у пробному тренінгу для ознайомлення з процедурою на пунктах складання ЗНО та необхідність самостійного опрацювання студентами матеріалів для підготовки минулих років.
У центрі особливої уваги учасників тренінгу – викладачів коледжу – опинились питання підготовки до написання тестів з української мови, історії України та математики: особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів, власного висловлення. Адже саме ці тести є затребуваними при визначенні результатів державної підсумкової атестації студентів коледжу.
Ірина Миколаївна підкреслила важливість опрацювання типових завдань ЗНО, які містяться в зошитах, які підготовлені викладачами коледжу для якісної підготовки студентів вже з 1 курсу. Але основною метою тренінгу було заохочення викладачів до використання під час підготовки та проведення занять зі студентами інтерактивних форм роботи, сучасних інформаційних технологій для мотивації та активізації самостійної роботи студентів. Адже така форма роботи є важливим складником підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.
Робота щодо підготовки до ЗНО в коледжі триває, і вже цього тижня відбудеться наступний тренінг.

Економіко-правничий коледж