Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЗНУ розповіли про можливість розпочати кар’єру в мовному центрі «English club»

06.11.2018 13:08 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування працевлаштування студентів зустріч із роботодавцями

У Запорізькому національному університеті прагнуть не лише надати студентам міцні знання та сучасні навички, які б стали запорукою побудови успішної кар’єри. Також тут допомагають студентам старших курсів у пошуках першого місця роботи. Зокрема, співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування регулярно влаштовують зустрічі студентів із потенційними роботодавцями регіону – представниками підприємств організацій та бізнес-структур.

Так, днями до ЗНУ завітала директор мовного центру «English club» Ірина Шевченко. Вона розповіла студентам факультету іноземних мов про освітні послуги, які надає центр, наголосивши на тому, що на сьогодні англійська мова користується великою популярністю серед різних верств населення. Зокрема, на базі «English club» охочі можуть пройти загальний курс із вивчення англійської та польської мов, підготуватися до складання іспиту на міжнародний сертифікат IELTS. Крім того, у центрі навчають англійської наймолодших і його співробітники беруть участь в організації мовних таборів для дітей і молоді.
Ірина Шевченко, звертаючись до студентства, розповіла про вимоги роботодавця до кандидатур майбутніх робітників й перспективи подальшого розвитку центру й можливості, які при цьому відкриваються перед молодими фахівцями, які прагнуть вдосконалюватись і налаштовані на нові здобутки.
Студенти мали змогу поставити запитання щодо умов роботи, розміру зарплати тощо й отримати на них вичерпні відповіді. Наприкінці заходу пані Ірина подякувала аудиторії за увагу й висловила сподівання, що присутні скористаються нагодою й подадуть свої резюме на розгляд до мовного центру. Своєю чергою, студенти подякували представникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за інформативну зустріч і висловили сподівання, що й надалі у виші влаштовуватимуть зустрічі з потенційними роботодавцями.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування