Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника - 2018»

У ЗНУ розпочався новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника - 2018»

У ЗНУ розпочався новий сезон творчого конкурсу «Кубок першокурсника - 2018»
06.11.2018 15:15 Все Головні новини Факультети Біологічний Соціальної педагогіки та психології Фізичного виховання Філологічний Центр культури Кубок першокурсника філологічний факультет біологічний факультет СПП факультет фізичного виховання

Упродовж чотирьох конкурсних днів молоді таланти Запорізького національного університету – танцівники, співаки, гумористи і артисти презентуватимуть студентській аудиторії та членам журі свої творчі конкурсні виступи. Так, 5 листопада в перший день конкурсу «Кубок першокурсника» свій політ фантазії продемонстрували студенти філологічного, біологічного факультетів, факультету фізичного виховання та факультету соціальної педагогіки та психології, які гідно розпочали творчий марафон талановитих першокурсників Запорізького національного університету.

Їх виступи високо оцінили студентська публіка вишу та члени журі, які протягом усього конкурсу відбирали найкращі номери для гала-концерту. Серед них: суддя HS Night м.Берлін, хореограф-постановник, засновник танцювальної студії «SVOY», учасник Eurovision Song Contest 2017, учасник кращої команди «Apache Crew» м.Київ, переможець чемпіонату The Challenge в номінації Best Dance Show (Apache) м. Київ Олександр Кіф; співак, виконавець, композитор, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів з вокалу Юрій Авромець; учасник стендап-проекту «Каліфорнія», сценарист телевізійних проектів, редактор та ведучий Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги КВН, Запорізької Ліги Сміху Микита Налівкін, голова журі, фахівець Центру культури ЗНУ, бренд-менеджер компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні Антон Осадчук. Також виступи учасників оцінювала експерт-консультант конкурсу «Кубок першокурсника 2018», директор Центру культури ЗНУ Юлія Янько. Ведучими заходу виступили студенти Едуард Бойко та Ілля Горобцов.
Варто відзначити, що конкурс проходить у 4 етапи: відео-візитівка «Мій факультет – мій вибір», концертна програма, конкурс вболівальників та конкурс декоративного оформлення. Так, члени журі оцінюють декоративне оформлення, вокальний та хореографічний складники, гумор артистів, сценарний підхід, музичне оформлення тощо. Крім того, журі визначають номінації конкурсу: «Краща актриса», «Кращий актор», «Вокаліст», «Ведучий» та багато інш. Переможців у цих номінаціях будуть нагороджувати на Гала концерті конкурсу 14 листопада.
Відкрив захід проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, який привітав учасників та побажав їм проявити креативність, свої найкращі якості, отримати задоволення від творчих змагань. Він висловив переконання, що саме такі творчі студенти будуть представляти виш на загальноміських та обласних культурних заходах.
Крім того, підтримати першокурсників прийшли і представники адміністрації факультетів та викладачі, які вболівали за своїх студентів. Також на початку творчого вечора свої таланти продемонстрували студенти факультету соціології та управління – переможці Кубку першокурсників – 2017 року, володарі Гран-прі конкурсу.
Першими представили свою творчу програму студенти філологічного факультету. Під час свого виступу вони презентували сучасний варіант студентського життя на факультеті, оформивши його в мілітарному стилі з неперевершеними вокально-інструментальними номерами та міксом найпопулярніших танцювальних пісень. Цікавими і веселими були мініатюри про студентське життя першокурсників, у своїх виступах учасники конкурсу продемонстрували найбільш хвилюючі проблеми студентів, з якими вони стикаються під час навчання, відпочинку, проживання у гуртожитку та інш. Підняли настрій аудиторії групові танцювальні композиції в стилі реп та хіп-хоп, вокальні номери від колективу факультету, які порадували нетрадиційним підходом до мистецтва.
Далі свою творчість продемонстрували студенти факультету фізичного виховання. Їх колір настрою цього вечора був однозначно чорний. А вечірка в чорному стилі «#Чорний Генг», виступи діджеїв, реп-батли, прекрасні танцювальні і хореографічні постановки, вокальні номери викликали зацікавлення публіки. У своєму виступі студенти спробували показати різні особливості нічного клубного життя молоді, його переваги та недоліки, продемонструвавши при цьому акторські здібності та цікавий гумор.
Активну підтримку публіки отримала і конкурсна програма факультету соціальної педагогіки та психології, присвячена пригодам Аліси в країні ЗНУ. У ролі Аліси, яка розшукувала дорогу до ЗНУ, кролика та інших персонажів виступили молоді талановиті студенти факультету, які підготували жартівливі театралізовані мініатюри, а також хореографічні виступи та яскраві вокальні композиції в різноманітних музичних стилях. Незабутніми, потужними та емоційними були пародії, танцювальні номери мавпочок, бальної пари, творча відео-візитівка про вибір своєї професії на факультеті соціальної педагогіки та психології, а також образи бабусь-жартівниць у виконанні студентів цього факультету.
Насичену програму підготував і біологічний факультет. Так, у своїх творчих виступах на тему «Поверніть мені мій 2007 рік» першокурсники намагались відновити найцікавіші та найцінніші моменти і події минулих років для пацієнта, який втратив 11 років життя, демонструючи вокальні, театральні і потужні хореографічні таланти, костюмоване шоу, пісні та інші цікаві номери. Яскравим та неординарним було виконання пісні співачки Макsим «Знаешь ли ты». Цей виступ хором підтримував весь зал, ще раз підтвердивши єдність і дружність студентського колективу вишу. Також у постановках студенти вдало поєднали ліричні та запальні пісні, групові танці та гумористичні театралізовані мініатюри.
Виступи студентів цього конкурсного дня здобули схвальну оцінку суддів конкурсу. Так, члени журі відзначили, що першокурсники продемонстрували яскраву акторську гру, великі потенційні можливості у гумористичному жанрі, вокальні і танцювальні таланти, подарувавши всім незабутні емоції.
На завершення для студентів та учасників був проведений конкурс вболівальників, у якому взяли участь найактивніші представники факультетів. Крім того, виконавці найкращих пісенних номерів та першокурсники філологічного факультету за загальне враження отримали подарункові сертифікати від партнерів конкурсу.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2286107318085315
Олена Переверзєва

Схожі новини