Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели Фестиваль адміністративного права

На юридичному факультеті провели Фестиваль адміністративного права

08.11.2018 11:03 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес Фестиваль адміністративного права

Сьомого листопада студенти 2 курсу юридичного факультету стали учасниками Фестивалю адміністративного права, що проходив у ЗНУ.

Спочатку декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць провела інтерактивну лекцію практичної спрямованості. Надалі на студентів чекала ціла низка інтелектуальних та логічних конкурсів. На подальших етапах від викладачів супроводжувала студентів Марина Титаренко, а від студентства модераторами заходу стали голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених юридичного факультету Валерія Тимошенко, голова ліги студентів АПУ Юлія Носаль, заступник голови студентської ради юридичного факультету Анастасія Козинець, радник голови студентської ради факультету Ярослав Тимошенко та заступник голови Центру німецького права Дарина Левада.
На другокурсників чекали цікаві завдання, серед яких кросворди, ребуси, коротенький брейн-ринг та інші задачі. Хоч другокурсникам юридичного факультету під силу задачі будь-якої складності, але ці, за їх словами, вразили своєю хитромудрістю та неочікуваною різноманітністю.
Із кросвордом впоралися майже всі, а ось ребуси видалися досить складним завданням, хоча більшість студенти подужали спільною грою команд. Кожна команда обрала собі капітана, наприкінці заходу на команди чекав конкурс капітанів. П`ять капітанів відповідали на запитання трьох рівнів складності, за які виборювали бали для своєї команди.
Після підрахунку всіх результатів, переможцями фестивалю стали: 1 місце - 1 група, 2 місце - 5 група, 3 місце розділили команди 3 і 4 група, а без призового місця, хоч із невеликим відривом та з приємними подарунками стала команда 2 групи. Наприкінці заходу команди та модератори заходу подякували один одному, адже фестиваль видався дуже цікавим та захоплюючим. Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць зазначила, що проведення таких заходів сприяє розвитку у студентів здорової конкуренції, яка породжує жагу до знань та отриманню навичок логічного мислення, яке потрібно і для здачі ЗНО, і для майбутньої професії.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2288537577842289 Юридичний факультет