Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам факультету фізичного виховання розповіли про можливості стажування за кордоном

Студентам факультету фізичного виховання розповіли про можливості стажування за кордоном

Студентам факультету фізичного виховання розповіли про можливості стажування за кордоном
08.11.2018 16:21 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання освітній процес практика працевлаштування студентів зустріч із роботодавцем

На факультеті фізичного виховання ЗНУ проходять традиційні зустрічі із закордонними роботодавцями. Так, минулого тижня під керівництвом декана факультету, професора Миколи Малікова та заступника декана з міжнародних зв’язків, доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Анни Сидорук,представники CalypsoTour.Ua зустрілися зі студентами спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Фахівці, які є офіційними представниками туроператорських підприємств та підприємств готельного господарства Туреччини, розповіли студентам про можливості проходження стажування за спеціальністю за кордоном.
Студентів ознайомили з низкою посад, які їм пропонують обіймати в ході стажування. Так, студенти зможуть обрати професію бармена, офіціанта головного ресторану, фахівця зізв’язків із гостями, ресепшіоніста, організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, трансфермена та ін.
Роботодавці відповіли на численні запитання майбутніх практикантів, розповіли про особливості й специфіку кожної професії. Фахівці розповіли, якими знаннями й уміннями, особистими якостями має володіти студент для якісного виконання професійних обов’язків. Також вони закцентували увагу присутніх на необхідності вивчення іноземних мов для набуття можливості проходити закордонне стажування.
Гості факультету поділилися досвідом щодо специфіки роботи з клієнтами туристичних фірм, особливостями праці з іноземними туристами й відзначили універсальність надання готельних послуг у Туреччині.

Факультет фізичного виховання

Схожі новини