Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФСУ відвідали із тренінгами три запорізькі школи

Викладачі ФСУ відвідали із тренінгами три запорізькі школи

Викладачі ФСУ відвідали із тренінгами три запорізькі школи
08.11.2018 17:03 Все Факультети Соціології та управління факультету соціології та управління профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Цього тижня в рамках профорієнтаційної роботи викладачі факультету соціології та управління відвідали три школи міста Запоріжжя та провели для школярів тренінги.

7 листопада професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук Володимир Глазунов провів тренінг на тему «Основи проектного менеджменту» в Запорізькому навчально-виховному комплексі №68. А наступного дня цей же тренінг було проведено для учнів Запорізької загальноосвітньої школи № 89. Загалом більш ніж 45 учнів отримали базові уявлення про проектний менеджмент. Професор поділився зі школярами своїм чималим досвідом діяльності в цій галузі, розповів про актуальні грантові програми, їх основні вимоги та правила, після чого школярі мали змогу покреативити та спробували визначити мету й завдання своїх можливих соціальних проектів.
А заступник декана з профорієнтаційної роботи, кандидат філософських наук Ольга Широбокова 7 листопада провела тренінг «Сучасні PR-технології» для тридцяти учнів Запорізької загальноосвітньої школи №103. Вона розповіла про те, яке значення PR-технології відіграють в сучасній рекламі і не тільки, а школярі із захопленням слухали про найпоширеніші види піару та основи їх використання в різних професіях.
Всі учні залишились в захваті від інформаційно насичених та цікавих виступів викладачів, тому факультет соціології та управління буде продовжувати свої візити до навчальних закладів міста.
До речі, факультет соціології та управління в рамках проекту "Випускник 2018" був представлений 8 листопада в смт Розівка Розівського району Запорізької області. Його профорієнтаційний захід відвідало 120 учнів 9-11 класів з усіх загальноосвітніх шкіл району!
Деталі - в групі ФСУ:
https://www.facebook.com/groups/fsu.znu/?hc_ref=ARQF0DjvNWJMCqQcV7vtboOGpNg40Q4Vi845a80RvxgaXOHSdnv69Hl8ipdrHSWdXng&__tn__=CH-R

Факультет соціології та управління

Схожі новини