Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Феєричною подією в ЗНУ став заключний день «Кубка першокурсника-2018»

Феєричною подією в ЗНУ став заключний день «Кубка першокурсника-2018»

Феєричною подією в ЗНУ став заключний день «Кубка першокурсника-2018»
12.11.2018 16:55 Все Головні новини Центр культури культурно-масова діяльність Кубок першокурсника - 2018 гала-концерт факультет іноземної філології історичний факультет факультет журналістики

Останнього, четвертого дня, конкурсу «Кубка першокурсника-2018» у найзапеклішу боротьбу за звання найкращих команд включилися не лише факультети – іноземної філології, історичний та журналістики, а й групи підтримки. Багато цікавих номерів та феєричних виступів учасників супершоу були високо оцінені членами журі конкурсу та його експертом-консультантом, директором центру культури Юлією Янько. Вони особливо виділили такі яскраві моменти командних виступів, як «шикарний класичний сценарій» ФІФ, феєричне шоу команди істфаку з яскравими африканськими етноритмами, сценографію факультету журналістики, а також – велику кількість якісних музичних номерів, які супроводжували виступи всіх трьох команд.

Цього дня супердівчата ФІФ презентували публіці відеовізитівку під назвою «Мстюхи». Зірковий колектив був представлений Червоною Відьмою, Арлекіном, Жінкою-кішкою, жіночою версією Халка (Фіона) та Супервумен. І вся ця компанія сперечалася з приводу того, як подолати суперечки та обрати достойного лідера команди, на місце якого претендувала кожна. Адже усі, хто прийшов цього навчального року на факультет, талановиті й завзяті. Вони співають англійською, танцюють латину й сучасну хореографію, грають на гітарі й співають речитатив («Мозок») або акомпанують бітбоксом. Отже, у такому колективі верх, врешті-решт, узяла дружба та взаєморозуміння, адже без підтримки друзів не може відбутися жоден лідер.

У самий розпал конкурсного вечора на сцену помпезно увірвалася команда історичного факультету «IF Forever» разом із мелодіями та співами спекотної Африки та під керівництвом Короля історичного факультету. Грандіозності цьому шоу додали колоритні барабанні ритми і чоловіча хореографія у стилі етнотрайбл і, звичайно, виступ самого Короля християнського репу – Емануеля Ада Осайлі (спеціальність «Міжнародні відносини»).

Не менш цікавими стали подорож у Королівство Істфак у стилі «Орла & Решки», виступи зірок вокалу, що пародіювали Віктора Павлика та Михайла Поплавського, посвята у студенти, вечірка з танцювальними та пісенними флешмобами, гра на синтезаторі та ефектний вихід зі сцени під звуки пісні Мірей Матьє. Саме цей грандіозний виступ отримав неабияку підтримку залу і журі, яке відзначило високий клас артистів історичного факультету, котрі спромоглися «переписати історію на свій лад».

Останній виступ дня – від факультету журналістики – також не залишив присутніх байдужими. Адже відеопрезентація і сценарій були складені професійними журналістами, серед яких переважна кількість дівчат і лише троє перспективних холостяків, а ще один його ведучий. Під час шоу холостяків під назвою «Залишиться лише одна» студенти журналістики презентували  не лише мотиви вибору свого найкращого факультету, а й різноманітні студентські таланти: пісні різними мовами, реп, запальну хореографію, жарти. Особливий статус якісної сценографії і велику кількість музичних номерів було схвалено у коментарях членів журі конкурсу. Також творчий запал великого й дружного журналістського колективу підтримали «люди в червоному», які розмахували такими самими червоними кульками.

Коментуючи найкращі моменти виступів трьох факультетів, які чудово і так феєрично завершили «Кубок першокурсника-2018», Юлія Янько вручила їм три сертифікати від спонсорів. При цьому зазначила: «Цього року навіть важко буде обирати переможців, адже всі першокурсники добре підготувалися, продемонстрували, як багато яскравих особистостей приєдналися до великої дружної родини ЗНУ і підтвердили, що разом ми – сила!».

Під час виступів команд та конкурсу вболівальників особливо активними та винахідливими цього дня виявилися групи підтримки: вони розмахували прапорами, гучно плескали у долоні, били у барабани, вигукували кричалки на підтримку своїх команд, виступали із флешмобами в костюмах лицарів тощо. Аби розважити публіку та більше дізнатися про особисті вподобання членів конкурсного журі, у складі якого цього дня були фахівець центру культури ЗНУ, бренд-менеджер компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні Антон Осадчук, співак і композитор, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів із вокалу Юрій Авромець та лауреат всеукраїнських фестивалів, керівник вокальної студії «Кантилена» центру культури Наталія Пиріг, – ведучі вечора провели бліц-опитування.

Нагадаємо: заключний гала-концерт і нагородження переможців конкурсу відбудеться 14 листопада о 16.00.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини