Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету зустрілися зі старшокласниками міста й області

Викладачі біологічного факультету зустрілися зі старшокласниками міста й області

Викладачі біологічного факультету зустрілися зі старшокласниками міста й області
13.11.2018 10:37 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Напередодні Дня відкритих дверей у ЗНУ викладачі біологічного факультету: завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професор Валентина Бовт, професор кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Юлія Єщенко та заступник декана з наукової роботи біологічного факультету, доцент Віра Копійка – побували в с. Біленькому. Цього дня вони відвідали з профорієнтаційною метою Біленьківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області (директор – Наталія Ємець) та Запорізький багатопрофільний ліцей №99 (директор – Ольга Солдатенко).

Директори шкіл люб’язно надали можливість нашим викладачам поспілкуватись із майбутніми абітурієнтами – учнями 10-11 класів. Під час зустрічі учням роздали буклети з інформацією про факультети ЗНУ, які надали відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування й приймальна комісія ЗНУ. Також школярі дізналися про спеціальності та освітні програми факультету.

Абітурієнтам детально розповіли про ліцензований обсяг набору студентів на кожну освітню програму, перелік сертифікатів з предметів та їх вагові коефіцієнти при формуванні рейтингового балу абітурієнта, галузі працевлаштування випускників біологічного факультету.

Учні дізналися про можливість покращити свої знання через підготовчі курс, які постійно діють на базі ЗНУ. Їхню увагу акцентували на безкоштовних пробних ЗНО, які щорічно навесні проводяться навесні на базі нашого університету.

 Учнів та їх батьків також запросили на День відкритих дверей до Запорізького національного університету, й дехто зі старшокласників скористався нагодою дізнатися про виш більше.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2295639847132062

 

Біологічний факультет

 

 

 

Схожі новини