Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП активно працюють наукові групи

На факультеті СПП активно працюють наукові групи

На факультеті СПП активно працюють наукові групи
14.11.2018 08:48 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП МК робота зі сновидіннями

На факультеті соціальної педагогіки пройшов майстер-клас “Робота зі сновидіннями” за участю студентів і викладачів. Його ініціатором та спікером виступила викладач СПП Юлія Железнякова.

«Поділитися власним досвідом зі студентами - найкраща мотивація», - відзначила Юлія Володимирівна.
На майстер-класі були присутні, зокрема й студенти 4-го курсу. Вони мали змогу попрацювати зі своїми сновидіннями за допомогою різних технік. Це навчило їх зрозуміти, що саме нам “хочуть сказати” сни через підсвідомість. Найбільш ефективною виявилася техніка роботи зі сновидіннями як із проекцією. Де треба було розбирати кожен найважливіший елемент сну окремо і намагатися проектувати його у денне життя.
“Майстер клас пройшов у дружній творчій атмосфері та викликав бажання у студентів продовжити цю тематику далі, - зауважує Юлія Володимирівна, - також надихаючою була робота, коли студенти навчалися розуміти, що саме хоче сказати підсвідомість через сни”.
Нагадаємо, що захід пройшов у рамках позанавчальної наукової факультетської групи, діяльність якої спрямована на підвищення рівня знань, розширення світобачення та зацікавлення студентів.

Христенко Дар’я

Схожі новини