Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-ЗНУ» - серед лідерів волейбольної Суперліги

«Орбіта-ЗНУ» - серед лідерів волейбольної Суперліги

«Орбіта-ЗНУ» - серед лідерів волейбольної Суперліги
14.11.2018 09:24 Все Головні новини Спорт волейбол суперліга

Відбулися матчі 5 туру жіночої волейбольної Суперліги України запорізька «Орбіта-ЗНУ» приймала у стінах Запорізького національного університету луцьку «Волинь-університет-ОДЮСШ». Звітне протистояння у Запоріжжі вважалося центральним у турі, і недарма. Адже для місцевої команди на кону стояла загроза втрати поточного другого місця в таблиці, а для луцької – можливість пробитися, нарешті, до квартету лідерів. Та обидва матчі показали, що з ігровим самолюбством та волею до перемоги справи у підопічних Володимира Бузаєва є кращими.

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» — «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» 3:2 (16:25, 25:22, 26:24, 20:25, 15:10)
Стартова партія немов повернула «Волинь-Університет-ОДЮСШ» минулосезонного зразка – дисципліновану, куражну та розважливу водночас. Мінімум помилок власних та чітке покарання за помилки чужі – саме так підопічні Богуслава Галицького пробивалися тоді до свого срібного тріумфу. Розігралася Людмила Осачук, її добре підтримала Марина Скрипник, надійний прийом організувала ліберо Анастасія Карасьова. Тож і виходило – 6:0, 12:5, 16:9 та, зрештою, п’ять поспіль здобутих очок у кінцівці. А ось господарок майданчику було просто не впізнати.
Та вже у наступному сеті все змінилося докорінно. Варто було Вікторії Ніколайчук добре прийняти подачу-другу, як усе пішло в інший бік. Передачі взялася роздавати Олена Грицуняк, почали влучати Вікторія Савченко та Поліна Пасс, налагодився блок. І хоча Осачук била все також нещадно, та ще й Анастасія Тищенко добре підключилася, ігрова ініціатива вже перейшла до запоріжанок.
Третя партія – знову суцільні несподіванки. В «Орбіти-ЗНУ» на повну увімкнула «гармату» Юлія Димар, яка записала собі до активу одразу 9 набраних очок, а в лучанок активізувалася Вікторія Даньчак та кілька фірмових перекидань видала зв’язуюча Олена Рудик. Зрештою, вона ж класним блоком перевела протистояння на «більше-менше». Але останнє слово залишилося за Димар…
Втім, гості не знітилися. Вони продовжили боротися за свій шанс, і в кінцівці четвертого сету Анастасія Тищенко та Яна Шевеля, при двох помилках опоненток, видали п’ятиочковий ривок, котрий змусив суперниць зійтися на тай-брейку. Та ось тут сили лучанок залишили. Очевидно, їм не вистачило відсутньої Людмили Ужви, бо грати без замін – справа невдячна. Натомість серед підопічних Володимира Бузаєва знайшловся «джокер» в особі Лідії Лучко. Саме її п’ять вдалих «пострілів» стали вирішальними не лише в партії, але й у всьому матчі.
Залишається додати, що в господарок майданчику кращими бомбардирами стали Юлія Димар – 19 очок, Лідія Лучко – 15 та Поліна Пасс – 13. У гостей же відзначилися Людмила Осачук – 20 очок, Марина Скрипник – 18, Вікторія Даньчак – 14 і Яна Шевеля – 13.
«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» — «ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» 3:0 (25:16, 25:16, 25:18)
А в цьому матчі боротьби вже не вийшло зовсім. Склалося враження, що на майданчику перебувала лише одна команда – запорізька. А по інший бік сітки наче зібралися дівчата, які побачили одна одну вперше. Одним словом, якщо волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» впевнено крокували до закономірного успіху, то їхні суперниці із «Волинь-Університету-ОДЮСШ» частенько помилялися та вчергове розбиралися, хто неправий і що з цим робити. Тож луцька команда на п’ятому поточному місці в таблиці так і залишилася. Причому її відставання від «Новатора», який крокує третім, збільшилося вже до трьох перемог. «Орбіта» посідає друге місце тунірної таблиці, набравши 23 очки. На 7 пунктів запорізькі дівчата наразі відстають від южненського «Хіміка». Матчі 6 туру запріжанки зіграють 16-16 листопада на виїзді, проти тернопільскої «Галичанки».

Схожі новини