Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики традиційно проводять майстер-класи з реклами в запорізьких школах

14.11.2018 11:07 Все Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність майстер-клас візит до школи

«Реклама – найбільше мистецтво ХХІ століття». Саме під таким гаслом нещодавно студенти 3 курсу факультету журналістики Запорізького національного університету Діана Мацола та Дар'я Гарькава в рамках дисципліни «Спічрайтинг» провели майстер-клас у Запорізькому академічному ліцеї. Координаторами профорієнтаційних заходів є викладачі кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Віта Березенко та Тетяна Іванець.

Студенти презентували цікаву та актуальну тему: «Фірмовий стиль як складова брендингу». Майбутніх абітурієнтів познайомили з поняттями фірмового стилю, брендингу, розказали про їх складові та провели інтерактивні тренінги: «Створи логотип», «Упізнай корпоративного героя», «Вгадай пісню з рекламного ролику», «Продовж слоган» тощо, що дозволило максимально задіяти аудиторію та ефективно розкрити творчий потенціал молоді у сфері комунікації та реклами.
Студентам вдалося зацікавити аудиторію, створюючи власні рекламні проекти, учні брали активну участь в обговоренні макетів, ставили безліч питань.
Як зазначає Діана Мацола: «Майстер-клас пройшов у дружній творчій атмосфері. Роботи, які представили учні, були оригінальними, помітним було їх захоплення темою. Школярі вигадували корпоративних героїв, продумували до дрібниць фірмові кольори та стиль їх бренду. Кожна команда намагалася найкраще презентувати власні приклади, показати знання у галузі реклами».
Дар’я Гарькава також оцінила захід як інформативний та корисний.
Наприкінці всі школярі отримали рекламно-інформаційні буклети з емблемами факультету журналістики та Запорізького національного університету дизайн та макети яких персонально розробляли студенти-рекламісти.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2297249626971084

Діана Мацола, Дар'я Гарькава студенти факультету журналістики