Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспіранти ЗНУ продовжують опановувати курс «Основи європейської проектної діяльності»

Аспіранти ЗНУ продовжують опановувати курс «Основи європейської проектної діяльності»

Аспіранти ЗНУ продовжують опановувати курс «Основи європейської проектної діяльності»
14.11.2018 12:03 Все Головні новини Аспірантура проектна діяльність освітній курс

Аспіранти першого року навчання продовжують опановувати курс «Основи європейської проектної діяльності», що реалізується в ЗНУ в рамках міжнародного проекту EUROPROC. Вони разом із викладачем модуля Жана Моне, доцентом Наталією Вороновою на власному досвіді змогли переконатися, що отримувати задоволення від навчального процесу цілком можливо!

Зокрема, під час вивчення теми «Моніторинг та оцінка реалізації проекту» вони знайомились із такими важливими функціями проектної діяльності, як контроль за кожним етапом виконання проекту та оцінювання як ефективності роботи команди, так і реалізації проекту загалом.
Проектні групи отримали від викладача завдання щодо розробки і реалізації проекту, спрямованого на підготовку і проведення святкування Дня народження у проектних командах. І тут робота закипіла. У створених групах Viber або Telegram учасники до глибокої ночі складали план реалізації проекту з визначенням строків виконання та відповідальних, обирали місце проведення, рахували кількість запрошених, складали меню і розважальну програму, створювали презентації, проводили гугл-опитування та робили скріншоти свята, які розміщали у мережі фейсбук, підбирали плейлисти, костюми та ділилися враженнями так, начебто побували на справжньому святкуванні.
Усім сподобалось відчути себе частинкою свята, з’явилися нові ідеї щодо святкування такої важливої для кожної людини події та розуміння того, яким чином краще організувати та оптимізувати цей процес, використовуючи проектний підхід.
Після завершення реалізації проектів учасники здійснили оцінку їхньої якості та ефективності за розробленими викладачем формами. Крім того, під час підготовки проектів паралельно працювала група експертів, яка за визначеними критеріями здійснювала зовнішній моніторинг і контроль за їхньою реалізацією. У результаті всі проекти отримали високу оцінку, а учасники – навіть цікаві подарунки. А наші заняття тривають надалі, тож на слухачів модуля Жана Моне чекає ще багато сюрпризів.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2297278740301506

Проектна команда EUROPROC

Схожі новини