Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для науковців – онлайн-семінари з використання ресурсів Web of Science

Для науковців – онлайн-семінари з використання ресурсів Web of Science

Для науковців – онлайн-семінари з використання ресурсів Web of Science
16.11.2018 10:32 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінари наука

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 р. № 1213 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до наукових електронних баз даних» Запорізький національний університет отримав доступ до двох міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science.

Компанія Clarivate Analytics в рамках підтримки університетів, що мають доступ до платформи Web of Science, запрошує взяти участь у серії онлайн-семінарів, які пройдуть в період з 19 по 30 листопада 2018 року російською мовою.
Для участі в семинарі необхідно вибрати зручний день і час, пройти за посиланням https://clarivate.ru/webinars та зареєструватися.
Кожна серія складаються з 3-х онлайн-семінарів:
Серія 1: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій
Основні навички роботи з інформаційною платформою Web of Science: пошук наукової інформації; підбір та оцінка журналу для публікації наукових результатів; пошук публікацій за автором і показники діяльності вченого в Web of Science.
Серія 2: Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності
Додаткові можливості платформи Web of Science для аналізу наукової літератури; профіль організації в Web of Science: можливості, створення, коригування; можливості InCites для оцінки наукової діяльності країни, організації, вченого.
Серія 3: Практичні рекомендації до публікації в міжнародних журналах
Як підібрати журнал для наукової публікації та уникнути недобросовісних журналів; створення власної бібліотеки і списків бібліографії; основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах.
Відео-інструкція з реєстрації та підключення до онлайн-семінарів, як отримати сертифікат, розклад онлайн-семінарів: https://clarivate.ru/webinars
На сайті наукової бібліотеки ЗНУ http://library.znu.edu.ua – банер Clarivate Analytics. Онлайн-семінари.
Наукова бібліотека запрошує на онлайн-семінари до зали електронних ресурсів (2-й навчальний корпус, к. 126).

Наукова бібліотека

Схожі новини