Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з міжнародним Днем студента!

Вітаємо з міжнародним Днем студента!

Вітаємо з міжнародним Днем студента!
16.11.2018 14:33 Все Головні новини Університет День студента привітання

Від імені усієї великої й дружньої університетської родини прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це – не випадковість, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молоді неодмінно веде до поступу. І ваші успіхи та здобутки на рівні не лише запорізького краю, але й усієї держави в навчанні та науці, у спорті, у громадських справах – важливий доказ цього.

За кілька років ви, висококваліфіковані фахівці, випускники провідного вишу Півдня України, – станете важливим чинником його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Саме тому на вас і в найкращі студентські роки, сповнені незабутніми подіями, зустрічами із цікавими людьми, радістю від нових досягнень і перемог, лежить велика відповідальність. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.
Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю! Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Схожі новини