Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку!

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку!

16.11.2018 09:43 Все Головні новини Вітання День працівників радіо телебачення і зв'язку

Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, працівники радіо і телебачення, зв’язківці завжди знаходяться в авангарді розбудови вітчизняного інформаційного простору, соціально-політичного та економічного життя країни.

Саме тому Запорізький національний університет не залишився осторонь від підготовки фахівців для цієї важливої галузі суспільної діяльності. На факультеті журналістики готують сучасних фахівців у галузі телебачення, радіомовлення, інтернет-ЗМІ тощо. Серед його викладачів – справжні професіонали цієї галузі, які щедро діляться своїми знаннями й досвідом зі студентами. Самі ж студенти, а згодом і випускники ЗНУ, поповнюють лави журналістів, аби вчасно і в повному обсязі інформувати суспільство про важливі події, створювати інформаційний та розважальний контент тощо. Найголовнішими показниками їхньої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.
Бажаємо успіхів на цьому шляху, нових звершень у вашій дуже необхідній праці на благо рідної України!