Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відомий учений прочитав лекції щодо проблем психології свідомості та самосвідомості

На факультеті СПП відомий учений прочитав лекції щодо проблем психології свідомості та самосвідомості

На факультеті СПП відомий учений прочитав лекції щодо проблем психології свідомості та самосвідомості
16.11.2018 11:50 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет СПП психологія свідомості психологія самосвідомості

На факультеті соціальної педагогіки та психології, впродовж двох днів, 14 та 15 листопада було прочитано цикл лекцій «Сучасні проблеми психології свідомості та самосвідомості», які представив Швалб Юрій Михайлович, доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організацією та координацією зустрічі займалася доктор психологічних наук, професор кафедри психології Горбань Галина Олександрівна. Захід відбувся завдяки підтримці декана факультету СПП, заслуженого працівника освіти України, кандидата педагогічних наук, доцента Пономаренко Ольги Вікторівни та завідувачки кафедри психології, кандидата психологічних наук, доцента Губи Наталії Олександрівни.
Серед учасників циклу лекцій «Сучасні проблеми психології свідомості та самосвідомості» були практикуючі психологи м. Запоріжжя, професорсько-викладацький склад факультету, аспіранти спеціальності «Психологія», магістранти, студенти молодших курсів.
Варто відзначити, що Юрій Михайлович Швалб веде активну просвітницьку діяльність та взаємодіє з багатьма інституціями в Україні. Професор Швалб Ю.М. розробив цілісну систему професійної підготовки соціальних працівників, яка базується на впровадженні новітніх психолого-педагогічних технологій у процес навчання студентів. Серед них провідне місце посідають технології, що пов’язані з розвитком особистості у процесі навчання, її професіогенезом та особистісним зростанням. Ці новітні розробки знайшли відображення у низці теоретичних та методологічних публікацій, присвячених цілям, змісту та методам підготовки соціальних працівників.
Наукова діяльність Юрія Михайловича спрямована на розробку психологічної теорії свідомості, впровадження сучасної концепції тренінгового компоненту у підготовку фахівців соціономічних професій.
Організатори висловили щиру подяку Швалбу Юрію Михайловичу, доктору психологічних наук, професору кафедри соціальної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка та доктору психологічних наук, професору кафедри психології Горбань Галині Олександрівні, а також усім, хто долучився до створення та реалізації даного заходу.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини