Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ відбулося перше засідання студентського франкомовного розмовного клубу

На ФІФ відбулося перше засідання студентського франкомовного розмовного клубу

На ФІФ відбулося перше засідання студентського франкомовного розмовного клубу
19.11.2018 08:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології освітній процес студентський франкомовний дискусійний клуб

Нещодавно на факультеті іноземної філології ЗНУ відбулося відкриття студентського франкомовного дискусійного клубу, де всі зацікавлені франкофони будуть щотижня обговорювати запропоновані студентами теми. Із такою ініціативою виступила студентка 2 курсу спеціальності «Французька мова і література» Анна Притула. Підтримали цю ініціативу та посприяли її реалізації іноземний викладач-волонтер Жан-Люк Ісслє та доцент кафедри романської філології і перекладу ЮліяТретяк.

Перше зібрання клубу було присвячено темі подорожей. Там кожен мав можливість поділитись своїм досвідом та ще й французькою мовою. Цікавою та привабливою для охочих спілкуватися французькою стала присутність та безпосередня участь у заході Жана-Люка Ісслє.

Кожен, хто вивчає французьку мову на факультеті іноземної філології, знає, що він – не тільки людина, із якою завжди можна поспілкуватись французькою, людина, яка із задоволенням відповідає на всі наші запитання та цікавиться нашим життям. Він – цілий світ багатющої французької культури, а крім того, ще й пристрасний мандрівник.

До речі у найближчих планах представників ФІФ – спільні із Жаном-Люком подорожі до міст України, у яких він ще не встиг побувати, а це – Харків, Львів, Чернівці.

Організатори подякували всім, хто брав участь у першому зібранні клубу.

Вони запрошують всіх охочих франкофонів приєднатися до них 19 листопада, об 11:25, в аудиторії 320,  навчального корпусу №2.

 

Ілля Андріанов,

Юлія Третяк

 

Схожі новини