Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось урочисте нагородження переможців «Спартакіади ЗНУ-2018» із настільного тенісу серед юнаків

У ЗНУ відбулось урочисте нагородження переможців «Спартакіади ЗНУ-2018» із настільного тенісу серед юнаків

У ЗНУ відбулось урочисте нагородження переможців «Спартакіади ЗНУ-2018» із настільного тенісу серед юнаків
19.11.2018 11:54 Все Головні новини Спорт теніс всі факультети перемога

У рамках студентської «Спартакіади ЗНУ-2018» відбулося фінальне нагородження переможців із настільного тенісу серед юнаків. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

У напруженій боротьбі за перше місце з настільного тенісу взяли участь юнаки з 11 різних факультетів ЗНУ. Щорічно вони з великим бажанням і ентузіазмом беруть участь у цьому чудовому проекті. Суддею на цьому змаганні виступив керівник секції спортивного напряму Жестков Сергій Геннадійович.
Як зазначили організатори та суддя змагань, результати спартакіади показали відмінну фізичну підготовку студентів. Радує, що в спартакіаді з'явилися свої постійні учасники й лідери, а також змагальна інтрига, яка зберігається протягом усіх етапів.
За підсумками етапів змагання з настільного тенісу серед юнаків 1 місце виборов історичний факультет, набравши 19+ очок, 2 місце посів – математичний факультет (19 очок), 3 місце дісталось – економічному факультету (18 очок). Відзначимо, що найкращі переможці змагань були урочисто нагороджені грамотами і медалями.

Катерина Рубель

Схожі новини